Skocz do zawartości

krew, zęby, wódka, zdjęcia, twarz


Lilcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Miałam dziś koszmarny sen, który wybudził mnie około 4 rano, doprowadził do płaczu i nie pozwolił zasnąć do rana:(

 

KOleżanka z którą utrzymuje ostatnio sporadyczne kontakty zaprosiła mnie na dyskotekę. Jechałyśmy taksówką razem z jej przyjaciółką kiedy poczęstowała mnie wódką (wódka i dyskoteka są mi raczej obce), której wypiłam jeden łyk. Po przejechaniu krótkiego odcinka taksówkarz powiedział, że jesteśmy mu winne 120zł, po czym widząc nasze zdziwienie przyznał, że żartuje i zapłaciłyśmy 12. Wysiadłyśmy z taksówki i nagle budzę się w swoim łóżku, obok mój mąż pyta jak była na imprezie. Spanikowana stwierdzam, że nic nie pamiętam. Gdzie byłyśmy, kogo spotkałyśmy, czy coś jadłam, czy piłam, jak wróciłam do domu. Nic. Śmieje się ze mnie, nazywając małym pijakiem i bierze mój telefon żeby sprawdzić, czy jest na nim jakaś pamiątka z imprezy. Odkrywa, że są moje zdjęcia z imprezy, każde w tej samej pozycji tylko z różnych okresów tej dyskoteki. Zdjęcia wyglądają jakbym leżała na łóżku w lodówce w prosektorium, i co przerzuca zdjęcia ja wyglądam coraz gorzej. Najpierw jestem blada, potem mam podpuchnięte oczy, na końcu wyglądam jak żywy trup. Jestem tym przerażona i biegne do łazienki zobaczyć jak wyglądam. Wszystko dzieje się w nocy. Z przerażeniem odkrywam, że chyba zostałam pobita, bo moja górna warga jest bardzo spóchnięta a na mojej zielonej podkoszulce jest mnóstwo krwi. Tak na prawdę to prawie cała jestem we krwi. Otwieram buzie, żeby sprawdzić, czy mogę ruszać żuchwą i okazuje się, ze nie mam prawie wszystkich zębów. Zostały mi po jedyńcze, ale połamane. Szczypie się w palec, żeby sprawdzić, czy to sen, ale mnie to boli.

I wtedy się obudziłam.

Mam wrażenie, że przysnęłam po tym śnie i śniło mi się coś jeszcze, ale nie pamiętam co.

 

Bardzo proszę, czy ktoś mógłby zinterpretować mój sen. Wybił mnie ten sen strasznie, był realny i czuje się tak jakby dostała po głowie... Dodam jeszcze, jeśli oczywiście można tak powiedzieć, że mam predyspozycje do brutalnych snów.

 

Pozdrawiam,

 

Lilcia

Edytowane przez Lilcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilciu, cały ten sen naszpikowany jest symbolami, które mówią, że jesteś typem osoby, która chce mieć wszystko natychmiast, brak Ci cierpliwości do ciężkiej pracy, nie potrafisz powoli budować swojego życia, osiągasz kolejne wyznaczone sobie cele. Sen ostrzega Cię, że musisz spieszyć się powoli. Chęć osiągnięcia wszystkiego szybko doprowadzi Cię na skraj przepaści i możesz stracić to, co posiadasz.

Zwolnij nieco, starannie planuj każdy kolejny krok i ciesz się tym co masz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za pomoc w interpretacji snu. To prawda, że jestem osobą która chce mieć wszystko natychmiast. Wiem, że powinnam to zmienić jednak jest to niezmiernie trudne.

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy sen o zębach to zwiastun śmierci, lub choroby jak we wszystkich sennikach można przeczytać?

Edytowane przez winteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilciu, powiem krótko - nie, choć w skrajnych przypadkach może być to powiązane, zęby (zwłaszcza wypadające) są przede wszystkim symbolem straty, nieprzyjemnych zmian. Należy dokładnie przyglądać się kontekstom snów i innym, towarzyszącym symbolom ponieważ zęby są tylko jednym z nich.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Nie ukrywam, że bardzo mnie ten sen zmartwił. Jak już pisałam dość często śnie o rzeczach nieprzyjemnych, ale to co teraz mnie spotkało we śnie przeszło wszelkie dotychczasowe granice.

Smucę się i zamartwiam teraz. Ech...

Dziś z kolei śniło mi się, że bardzo dobra koleżanka zamknęła mnie w piwnicy, z której kiedy próbowałam się uwolnić, jakimś teleportem za każdym razem wracałam;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Lilciu, sen o piwnicy może odsłaniać Twoje ukryte obawy, których przyczyn nie potrafisz określić. Cierpisz z powodu swoich problemów i wywieranych na Ciebie nacisków, a jednak próbujesz to zdusić w swojej podświadomości, zamiast stawić kłopotom czoła i znaleźć rozwiązanie. Piwnica wskazuje na utratę kontroli nad sobą i utratę wiary w siebie. Pozostajesz w jakimś wirze i nie wiesz jak się z niego wydostać.

Ten teleport odczytywałabym jako drogę na skróty. Postaraj się nie korzystać z takich rozwiązań. Wiem, że jesteś dość niecierpliwa, ale musisz pamiętać, że nie wszystkie sprawy da się załatwić od ręki, wystarczy tylko, że włożysz w nie ,więcej lub mniej, wysiłku.

Nie martw się poprzednim snem, ponieważ niczego złego on nie wróżył poza odzwierciedleniem obecnego stanu Twojego umysłu.

Postaraj się wziąć swoje sprawy we własne ręce.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz bardzo dziękuje:) Nie ukrywam, że Twoje słowa działają na mnie jak neospazmina :)

Mimo wszystko... jak mi się nic nie śni, lub nie pamiętam to jestem trochę zła, a teraz jestem bombardowana przez koszmary:(

Dzisiaj mój tata kłócił sie ze mną, po czym rzucał we mnie nożami i odciął mi kawałek palca. Pamiętam, że bym taki wściekły, oboje się na siebie wydzieraliśmy i jakby czułam, że on do mnie ani ja do niego nie mam szacunku. Okropne... (oczywiście we śnie)

Chyba zacznę pić mleko przed snem, oglądać bajki albo coś takiego, bo już mnie to męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom to nie jest głupi pomysł ;) Najważniejsze, by dobrze przygotować się do snu - zająć się czymś co Cię wycisza, relaksuje; wziąć ciepłą kąpiel, posłuchać spokojnej muzyki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey.mam problem.kilka razy sniły mi sie zęby a dokładniej wypadajace było to juz kilka razy ok 10 a ostatnio pogrzeb -2razy.wiem co to znaczy ale poprosze o wyjasnienie tego.dodam tylko ze niekiedy sni mi sie wypadajacy zab z krwia a ja sie budze i wtedy naprawde mnie boli-czy to jest tym spodowane ze naprawde bola.wczoraj wieczorem miałem spuchniete dziasło i troche otym myslalem i w nocy znowu sie te zęby przysniły a dotego ten pogrzeb jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupis89, niestety Twój opis jest nieczytelny i praktycznie nie możliwy do interpretacji. Poza tym zachęcam do przeczytania regulaminu forum (w dziale 'Prośba o interpretację snu' nie podczepiamy swoich snów do tematów innych użytkowników, do tego służy dział 'Znaczenie snu' w którym możesz znaleźć alfabetyczny spis poszczególnych symboli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowa uzytkowiczka :icon_smile2:

Dzisiejsze nocy snila mi sie krew a dokladniej zauwazylam na majtkach plamke krwi. Jestem w 4 mesiacu ciazy i ciagle obawiam sie o swoja ciaze .Jakis tydz temu snily mi sie brazowe konie potem dziadek ktory 15 l nie zyje i snil mi sie pierwszy raz.Byl bardzo wesoly i przewszystkim biegal jak mlokos .Bardzo prosze o interpretacje snu o krwi. Czy ten sen jest zlym snem czy nie mam sie czego obawaic

Edytowane przez kati.81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...