Skocz do zawartości

Ważne dla mnie.


marilynka7

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosiłabym o interpretację mojego dzisiejszego snu :

 

Snilo mi się, ze całowalam się z chłopakiem. W pewnym momencie czułam jakby niechęć do pocałunku, że chciałbym przestać . On całował w usta dalej.. Nie mogłam się oderwać. Jednocześnie jakby chciałam i nie.

 

O co może chodzić ?

Bardzo proszę o interpretację bo chłopak, który mi się przyśnił w rzeczywistości jest moją Miłością.. Dodam, że nie jesteśmy parą..

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

marilynka7, taki sen może mieć kilka wyjaśnień. Jedno jest pewne, widać w nim, że czujesz sympatię do tego chłopaka, a dlaczego we śnie ta niechęć do pocałunku? Może masz jakieś niemiłe wspomnienia z kontaktów z mężczyznami, może pragniesz związku i stabilizacji, ale jednocześnie obawiasz się ograniczeń z tym związanych, boisz się zostać zdominowana? Naprowadź mnie trochę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Sephiro za odpowiedź. :)

Chyba jest faktycznie tak jak mówisz. Z tym, że nie boję się samych może ograniczeń co samej miłości. W sensie, że może ona obrócić się w żart. Chyba nie wierzę, że jestem warta dla Kogoś więcej niźli przyjaźń. ..

Jeszcze raz wielkie Podziękowanie. :)

 

p.s. dziś miałam też dziwny sen. Rzecz jasna z tym samym chłopakiem..

Śniły mi się jakieś mieszkania.. Grupa ludzi. Ogólne pomieszanie. Z tym, że nie mnie już całował. Wybrał inną. I widziałam ich razem. Siedzących na jakimś murku.

Dodam, ze w rzeczywistości faktycznie miał z Nią kontakty, jakieś 2 lata temu. Taki 'luzny związek bez zobowiązań'. Teraz o ile mi wiadomo czasem się widują.

ehh. Dziwne to wszystko. Jakby jeden wielki lęk, strach.

 

Jeszcze raz podziękowania dla Sephiry. Bo to dla mnie naprawdę ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest faktycznie tak jak mówisz. Z tym, że nie boję się samych może ograniczeń co samej miłości. W sensie, że może ona obrócić się w żart. Chyba nie wierzę, że jestem warta dla Kogoś więcej niźli przyjaźń. ..

 

To jest najlepsze wytłumaczenie dla tych snów moja droga.

 

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dopóki nie spróbujesz zrobić pierwszego kroku w stronę tego chłopaka, będą Cię nawiedzały takie sny. Chyba Twoja podświadomość chce Ci powiedzieć, że nigdy nie dowiesz się jak może być, dopóki nie spróbujesz. Boisz się, że nie wyjdzie i ja to oczywiście rozumiem, ale nie musi tak być i za parę lat możesz nie czuć się dobrze ze świadomością, że coś takiego straciłaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...