Skocz do zawartości

Przerażony


cool

Rekomendowane odpowiedzi

Sen- lejąca się krew z ręki,a ja w tej krwi maczam pioro i piszę list.Jeżeli to możliwe proszę o interpretacje.Z góry dzięki pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydaloby sie wiecej szczegolow,np z powodu jakich okolicznosci miales rozcieta reke,jak sie czules i czy pamietasz do kogo pisales list?im wiecej danych,tym lepsze zinterpretowanie snu.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresownie się moim problemem.Sprobuję bardziej sprecyzować mój sen.Sen zaczął się od lejącej krwi z ręki następnie pojawia sie pióro w ręku i ta ręka prowadzi mnie w stronę otwartej rany-już krew się nie leje.Chcę cofnąć reke,bronię sie,ale nic z tego,maczam pióro w otwartej ranie/w tym momencie sie przeraziłem/ i piszę list do nieżyjącego taty.Obudziłem sie,"przetrawiłem"ten sen/musiałem to zrobić,bo jezeli nie,to następnego dnia nic bym nie pamiętał/ i znowu zasnąłem.W czasie snu ogolnie czułem się dobrze/po śnie również/za wyjątkiem tego chwilowego przerazenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresownie się moim problemem.Sprobuję bardziej sprecyzować mój sen.Sen zaczął się od lejącej krwi z ręki następnie pojawia sie pióro w ręku i ta ręka prowadzi mnie w stronę otwartej rany-już krew się nie leje.Chcę cofnąć reke,bronię sie,ale nic z tego,maczam pióro w otwartej ranie/w tym momencie sie przeraziłem/ i piszę list do nieżyjącego taty.Obudziłem sie,"przetrawiłem"ten sen/musiałem to zrobić,bo jezeli nie,to następnego dnia nic bym nie pamiętał/ i znowu zasnąłem.W czasie snu ogolnie czułem się dobrze/po śnie również/za wyjątkiem tego chwilowego przerazenia

Wydaje mi sie,ze tesknisz za swoim tata,stad taki sen.Masz otwarta rane,tak jakbys cierpial z braku jego nieobecnosci.Krew to krewni,rodzina,chcialbys sie z nim skontaktowac,moze powiedziec cos,co nie zdazyles przed jego smiercia?Dlatego piszesz list piorem jakby umoczonym w Twojej krwi( w tym momencie w otwartej ranie juz jej tam nie ma).Czules sie dobrze we snie,bo podswiadomie czujesz wewnetrzna potrzebe pamietania o nim.Tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...