Skocz do zawartości

Byłem Pawłem Mroczkiem


rafalm92

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem Pawłem Mroczkiem z M Jak Miłość, i całowałem z Magdą w Oazie, opierając się o bar. Charakterystyczne było to, że ja się zblizylem do Magdy, a nie ona do mnie. Pocałunek był bardzo romantyczny, choć akutalnie wywiera na mnie działanie seksistowskie. Magda była uśmiechnięta, a sen głownie skupiał się na jej białych zębach i błyszczących ustach (własnie to połączeń po dziś dzień zostawia miły dla mnie ślad). W pubie było dosyć ciemno, choć pamiętam jakieś światło które wydostawało się z jednego punktu, gdzieś u góry.

 

Głupi sen, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie retoryczne. ;)

 

mam na oku kilka dziewczyn, choc wcale nie jestem jakims szczeoglnym playboyem, i przyznam ze pierwszy raz mam taka sytuacje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalm92, we śnie jesteś zupełnie kimś innym - aktorem. Może to oznaczać, że na zewnątrz odgrywasz jakąś rolę, która nie do końca jest zgodna z Twoim wnętrzem - osobowością. Może tutaj chodzić o Twoje podejście do dziewczyn, czy nie jest tak, że próbując zaimponować otoczeniu zdarza Ci się zachowywać tak, jak w innej sytuacji byś się nie zachował? Chciałbyś się cieszyć większym uznaniem otoczenia, ale nie powinieneś w tym celu niczego udawać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...