Skocz do zawartości

Nieumiejetny17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż miałem bardzo dziwny sen w tę noc. Byłem w jakimś szpitalu lub przychodni i był tam jakiś obcokrajowiec który trzymał i bawił jakieś niemowle a później rzucał nim po podłodze i kopał. Robił to kilka razy na przemian. Złapałem to dziecko i pobiegłem do jakiegoś gabinetu gdzie siedziały dwie lekarki i krzyczałem żeby zadzwoniły na policję na tego araba ( tak był arabem, muzłumaninem nie wiem czuje jakieś dziwne zagrożenie z ich strony) później jakimś cudem znalazłem się w domu rodzinnym mojej niedawno zmarłej babci w wysprzątanym już pokoju gospodarczym (miała zwyczaj chomikowania wszystkiego i tam trzymała bardzo wiele rozmaitych rzeczy) w którym były porozkładane materace (nie wiem dlaczego) ale wiem że miałem tam spać razem z moim wujkiem (mojego ojca bratem) i dalszym kuzynem (ważne jest to że przez pewną kwestie boję się braku zrozumienia i akceptacji z ich strony) był tam jeszcze jeden mój kumpel. Po pewnym czasie przyjechał tam ten arab z początku snu w jakiś niewyjaśniony sposób zaciągnął na strych (nigdy tam nie byłem ale czułem że to strych tego domu zawsze bałem się tam wchodzić ze względu na azbestowy dach) i pobił w akcie zemsty.

 

To by było na tyle ile pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę proszę żeby ten sen ktoś zinterpretował. Wiem że wyszedłem na chama i rasistę ale tak nie jest poprostu się ich boję. I po przeczytaniu sennika to dołożę tyle że to dziecko było martwe po całym zajściu. I z osobistych informacji to to że jestem gejem i chciałem to ukryć przed tymi ludźmi. Chciałbym z kimś porozmawiać o tym śnie bo to jest dziwne. Nigdy nie miałem tak złożonego snu, a po tych trzech dniach ćwiczeń LD się poddałem (pisałem o tym w innym temacie). Może mieć znaczenie to że od kilku dni przebywam u kuzynki i oni się strasznie kłócą. jej chłopak może jej nie bije ale strasznie ją szarpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...