Jump to content

Mój pies, którego trzeba uśpić

Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Ostatnio mi się śniło, ze moja mama powiedziała, że trzeba uśpić naszego psa, przy czym nazywała go jakoś inaczej niż on ma naprawdę na imię. Cały czas powtarzała, ze trzeba go uśpić, a ja pytałam, ze jak to i dlaczego. W końcu opowiedziała, że XYZ ma chorobę psychiczną :/// Ostatnia moja myśl to było "Ale jak to? :( Tak mało czasu mu poświęcałam :(" :((

O co może chodzić w tym śnie? :/

Przy okazji dodam, że ostatnio mam takie wrażenie, że za mało czasu poświęcam swojemu psu, kiedyś więcej z nim przebywałam i się nim zajmowałam niż teraz, co mnie smuci :( I wydaje mi się, że ten sen właśnie pokazuje moje obawy, że mogę stracić swojego psa, a nawet nie zdążę poświęć mu tyle czasu ile powinnam.

Czy to dobra interpretacja snu? Czy może ten sen mówi o czymś innym?

Ja uważam, że to najlepsza interpretacja jaką mogłaś stworzyć.

Odrzuciłbym tylko obawy, o to, że możesz go stracić, bo to jest mało prawdopodobne. Chodziłoby raczej o stratę więzi ze swoim psem (więzi takiej która była już wcześniej, bo wiem, że wcześniej miałaś głębszą relację z czworonogiem z tej prostej przyczyny, że miałaś dla niego więcej czasu).

Spokojnie Twój czworonóg to zniesie, i Ty także to zniesiesz. Uśpienie jako "uśpienie" wygaśnięcie tej dawnej mocnej relacji a nie jako faktyczne odwiedziny u weterynarza ;)

Głowa do góry ;)

Wiem, wiedziałam, że nie chodzi o faktyczne odejście mojego psa, tylko właśnie utratę tej więzi :) Fajnie, że coś mądrego mi wyszło z tej mojej interpretacji haha :D Szkoda, że tylko przy takich w miarę prostych snach coś jestem w stanie wymyślić dobrego :)