Jump to content

Telefoniczna rozmowa której nie słyszałem


Naib

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie

 

 

Miałem dzisiaj bardzo dziwny sen.Otóż jechałem rowerem w zasadzie bez celu po mieście,słuchałem muzyki w słuchawkach.W końcu zatrzymałem się na chwile w kafejce internetowej i gdy chciałem zapłacić okazało się,że zgubiłem portfel który znalazłem przy kasie. Po krótkiej rozmowie z gościem i próbie udowodnienia,że to jest mój portfel wyszedłem i jechałem dalej po mieście,po drodze zadzwoniła dziewczyna. Mógłbym przysiąść,że ona coś do mnie mówiła,ale ja wcale jej nie słyszałem.Pomimo prób ściszenia muzyki nadal jej nie słyszałem,po drodze spotkałem policjantów,z czego jeden(prawdopodobnie najstarszy stopniem) zaczął coś do mnie mówić o patrolu,ale go zignorowałem usilnie starając usłyszeć co mówi do mnie dziewczyna.Niestety nie pamiętam w którym momencie sen się urwał

 

 

Relacje jakie mnie łączą z tą dziewczyną stoją na bardzo kiepskim poziomie z mojej winy,nie ufa mi,tak samo nie wierzy w to,że ją Kocham. To nie jest pierwszy sen z nią związany. W przeciągu kilku dni śniła mi się przynajmniej dwa razy,ale to jest pierwszy sen który zdołałem zapamiętać z nią związany.

Emocje jakie panowały po przebudzeniu były takie same jak w pozostałych przypadkach,a w zasadzie przy każdym przebudzeniu...poszukiwaniu jej obok czy w ogóle w okolicy,chęć przytulenia,a kiedy dochodzi do mnie fakt,że jej nie ma to ogarnia mnie smutek:_smutny:

 

Co do mnie samego to jestem uczniem szkoły wieczorowej i mam 20 lat

 

 

Prosiłbym o pomoc w interpretacji tego snu ponieważ jakiekolwiek próby wyczytania czegoś z sennika kończą się fiaskiem.Zdołałem odnaleźć policje oraz rower...ale jak dla mnie to tutaj jest o wiele więcej symboli.

 

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Naib, jeżdżenie rowerem bez celu to metafora Twojej drogi życiowej. Nie do końca wiesz do czego zmierzasz.

 

zatrzymałem się na chwile w kafejce internetowej i gdy chciałem zapłacić okazało się,że zgubiłem portfel który znalazłem przy kasie. Po krótkiej rozmowie z gościem i próbie udowodnienia,że to jest mój portfel wyszedłem

Ten fragment mówi o pewnym zawirowaniu w Twoim życiu, w pewnym momencie "zjechałeś na bok" i znalazłeś się pod wpływem kogoś (kobiety), która chciała Cię jedynie wykorzystać. Kiedy dotarło do Ciebie w jakiej sytuacji się znalazłeś było już trochę za późno - portfel symbolizuje tutaj zdemaskowanie, zderzenie z bolesną rzeczywistością oraz smutki i rozczarowania.

Nad tym co się stało próbujesz przejść do porządku dziennego. Żałujesz tego co zrobiłeś, ale przecież "co się stało to się nie odstanie". Muzyka, której słuchasz jadąc na rowerze może tutaj symbolizować próbę zagłuszenia wyrzutów sumienia.

A teraz najważniejsze - nie słyszysz tego, co mówi do Ciebie dziewczyna - to znaczy, że ona mówi o tym, o czym nie chcesz słuchać, co Cię rani. Chciałbyś, żeby ona już nie mówiła a najlepiej zapomniała o tym co się stało, bo Ty szczerze żałujesz tego co się stało (świadczy o tym obecność policji) i nie wiesz co jeszcze mógłbyś zrobić, czujesz się bezradny a Ona wciąż Ci o tym przypomina.

Tak ja widzę Twój sen.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziękue Sephira,za interpretacje :)

jak pierwszy raz to przeczytałem przeżyłem szok...zaskoczenie,że sen tyle może powiedzieć

 

Jeszcze raz dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...