Jump to content

Były chłopak, twarz, złość


bu

Recommended Posts

Ze snu pamiętam tylko, że śnił mi się były chłopak, z którym rozstałam się 4 miesiące temu, a od grudnia prawie nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. Byliśmy gdzieś na dworze, ogólnie było ładnie. Wyglądał inaczej niż wtedy, gdy go ostatnio widziałam. Największą uwagę przykuwała jego mocno opalona twarz. Chyba próbowaliśmy ze sobą porozmawiać, ale nagle bardzo się rozzłościłam i zaczęłam go szarpać za włosy, potem spoliczkowałam z całej siły prawą ręką.

Co to znaczy?

Link to comment
Share on other sites

Ze snu pamiętam tylko, że śnił mi się były chłopak, z którym rozstałam się 4 miesiące temu, a od grudnia prawie nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. Byliśmy gdzieś na dworze, ogólnie było ładnie. Wyglądał inaczej niż wtedy, gdy go ostatnio widziałam. Największą uwagę przykuwała jego mocno opalona twarz.

Chyba próbowaliśmy ze sobą porozmawiać, ale nagle bardzo się rozzłościłam i zaczęłam go szarpać za włosy, potem spoliczkowałam z całej siły prawą ręką.

Co to znaczy?

 

Czy aby Twój były chłopak nie zranił Cie i to było powodem waszego rozstania?

Jeśli Tobie podobają się chłopcy opaleni to :jego opalona twarz może wskazywać na powodzenie jakie ma u innych dziewczyn lub Ty to w ten sposób odbierasz .Chcesz go w pewien sposób ukarać za jego atrakcyjność i za jaką s przykrość która Ci wyrządził.

Sen może oznaczać iż masz chęć wyładować swoje emocje ale w życiu codziennym nie masz na tyle odwagi. Emocje nie muszą do końca ,być powiązane z tym chłopakiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:(widziałam swojego byłego chłopaka we śnie.On mówił na mnie coś złego a ja płakałam tyle pamiętam z mojego snu:(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...