Skocz do zawartości

Nietypowa sytuacja z pewnym facetem


czarna_xyz

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu śniło mi się coś, co nie daje mi spokoju aż do dzisiaj.

Od ponad pół roku znam pewnego mężczyznę, który, nie będę ukrywać, bardzo mi się podoba. Moje relacje z nim wyglądają dosyć dziwnie, bo bywają dni, że możemy przegadać cały dzień i noc, a potem kompletnie się do siebie nie odzywać przez kilka tygodni.

Ostatnio śniła mi się jakaś domówka, nie wiem u kogo, wyglądało mi to na mieszkanie mojej ciotki, tylko, że w niemalże stanie surowym. Wszędzie walały się puszki po coca-coli (tak, po coca coli), a i tak większość towarzystwa była porządnie wstawiona. Moja rola na tej imprezie ograniczała się do sprzątania i utrzymywania wszystkiego we względnym porządku.

Wśród gości na tejże domówce był również ów Mężczyzna (nazwę go Michał). Unikałam go przez cały wieczór, ale i tak non stop czułam na sobie jego palące spojrzenie. W pewnym momencie ktoś coś wylał na podłogę, a ja w roli sprzątaczki musiałam to wytrzeć. Po posprzątaniu poszłam do łazienki, aby umyć ręce. Pech (albo i nie) chciał, że Michał również tam był. Nie sam, bo z jakimś kolegą, którego znam tylko z widzenia. Kolega zachichotał i wyszedł z pomieszczenia, a w momencie, kiedy ja stałam przy umywalce Michał objął mnie w talii i zaczął całować po szyi. Ja, cała zbulwersowana, zaczęłam się go pytać co on robi i co sobie wyobraża, a ten jak gdyby nigdy nic odpowiedział, że "no jak to co? całuję cię". Rozbrojona jego bezczelnością zaczęłam mówić do niego podniesionym głosem (nie wyrywałam się z jego uścisku, kurczę...), że co on sobie wyobraża, że nie odzywa się przez całe tygodnie, olewa mnie, a nagle, jak gdyby nigdy nic, przysysa się do mojej szyi. Muszę podkreślić, że kiedy czułam jego pocałunki na swojej szyi czułam niesamowitą ekscytację. I na tym sen się skończył.

 

Zastanawiam się, czy ma to związek z tym, że są dni, że nie mogę wyrzucić go z myśli, czy może z tym, że poznaliśmy się w dość nietypowych okolicznościach, jakimi było siedzenie razem w autokarze i spędzanie czasu na całowaniu i pieszczotach (alkohol trochę zrobił swoje...)

 

 

Liczę na pomoc z Waszej strony!

Edytowane przez czarna_xyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...