Skocz do zawartości

Spaliłam się


greenheels

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku mojego snu byłam w kinie z moim chłopakiem i przyjaciółką, następnie udałam się z nim do niego do domu i po jakimś czasie on wziął sobie piwo, więc ja poszłam też sobie wziąć, a mój chłopak zaczął mieć do mnie pretensje, że ja oczywiście wzięłam piwo sobie, a o jego mamie nie pomyślałam, nawet nie spytałam, na co mu odpowiedziałam też już podniesionym tonem, że mama nic nie mówiła, a poza tym myślałam, że gdzieś będzie jechać autem, a on też o nikim nie pomyślał. I wkurzona powiedziałam, że mam dość i pakuję się i idę. Po drodze wróciłam do tego kina po jakieś rzeczy, gdzie spotkałam kolegę z pracy z narzeczoną ganiających się. A ja miałam iść na juwenalia się zabawić. Po chwili na tych juwenaliach zła chciałam wyjść i przeciskałam się pomiędzy ludźmi na trawniku w kierunku wyjścia, aż nagle zobaczyłam, że jeden odpala race, która poleciała w moja stronę, odbiłam ją ręką i spadła na ziemię, zaczeła palić mi się ręka, a raca jeszcze wystrzeliła w moje nogi więc rzuciłam się na ziemię próbując się ugasić, dmuchałam na ręce kopałam nogami. Przybieglo jakiś dwóch nauczycieli opiekunów jeden ksiądz-ratownik i własnie ten ksiądz, kazał mi leżeć spokojnie, bo rozniecam ogień, więc zaczęłam się drzeć, że się pale i niech mnie gaszą, a on czekał na jakąś pomoc więc nie wiem jak przerzuciłam się na tej ziemi próbując uciec od palącej trawy ksiądz stwierdził, że chyba nie chcę życ, i kazał być spokojną i oddychać, a ja już się położyłam i zaczęłam zasypiać, i w tym momencie się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś z tym chłopakiem blisko i zależy Ci na czymś poważnym może warto lepiej mu się przyjrzeć. Jesteście jego gośćmi i zapomina o Was, a gdy sama postępujesz tak samo jak on zaczyna Cię krytykować. Do tego domaga się od Ciebie okazywania tej troskliwości jego matce, co może wskazywać, że stawia ją być może wyżej niż Ciebie. Może też być to ostrzeżenie przed konfliktem wywołanym czymś błahym. Dalej uczestniczysz w jakiejś szczególnej zabawie i padasz tam ofiarą wypadku. Nie koniecznie może chodzić o dosłowne poparzenie, ale czasem mówi się, na przykład że ktoś spala się ze wstydu. Może działając w silnym zburzeniu, emocjach jesteś narażona na jakąś szkodę. Ksiądz czyli osoba zajmująca się duchowością udziela Ci rad. Masz zachować spokój. Większe reagowanie nerwowe podsyca rozniecony ogień, nie pomaga Ci. W przypadku prawdziwego ognia teoretycznie mogłabyś go przydusić tarzając się po trawie jeśli nie była łatwopalna, a nie leżąc nieruchomo. Jednak jeśli to ogień emocji może pomóc właśnie spokojne oddychanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...