Jump to content

ścielić łóżko


grazia79

Recommended Posts

Miałam dziś dziwny sen... Śniło mi się, że mieszkam wspólnie z koleżanką (osoby tej w rzeczywistości nie znam i nigdy na oczy nie widziałam) w jednym wieloosobowym pokoju. Dopiero co się wprowadzam i ciągle ściele sobie łóżko. Jak już skończyłam, okazuje się, że zjawiają się nowi lokatorzy do tego wieloosobowego pokoju, w dodatku są to moi dobrzy dwaj koledzy (jeden z nich kiedyś był mi bardzo bliski). Nadmienie, że z tymi kolegami obecnie nie mam kontaktu, nasza znajomość ogranicza się obecnie do życzen na świeta. Wracając do snu, to jak oni się zjawiają, robimy małe przemeblowanie w tym pokoju z koleżanką i ja znów ściele to moje łóżko i ściele i ściele. W przerwie w między czasie rozmawiam z nimi na temat drogi jaką jechali, jak mogli jechać krócej itd.

Co taki sen może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Czy Ty jesteś singielką?

 

Więc.. koleżanka to może być Twoja emocjonalna strona Twojej natury.. możliwe że łatwo się zakochujesz. Przeprowadzka zwykle oznacza zmiany w życiu, natomiast wieloosobowy pokój i nowi lokatorzy mogą wskazywać na zmieniające sie sprzyjaźnie, zmiany partnera. Ścielenie łóżka wskazuje na nowy romans albo nadzieja na znalezienia kogoś na stałe.. jakby szykowanie miejsca na nową miłość (kojarzy się z wymianą pościeli). Koledzy których znasz może oznaczaż odnowienie przyjaźni z kimś z przeszłości.

Przemeblowanie to wprowadzanie zmian, reorganizacja, ulepszanie i dążenie do tego aby było wygodniej - najwidoczniej obecnie nie czujesz się do końca usatysfakcjonowana dotychcasowymi osiągnięciami - zapewne pozmieniasz coś w swojeś świadomości i systemie wartości.. pewne wartości stracą znaczenie na rzecz innych. Ciągłe ścielenie łóżka to poszukiwanie partnera.. kolejne randki, ale jakoś bez widoku na coś stałego... tymbardziej że w między czasie rozmawiasz.

Link to comment
Share on other sites

Tak, jestem singielką. co do łatwego zakochiwania się, to w zasadzie w ogóle się nie zakochuje. W niedalekiej przyszłości planuje zmianę miejsca zamieszkania i zmianę pracy, lecz na razie to nic konkretnego.

Dziękuje za interpretacje :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...