Skocz do zawartości

Harry Potter- Rowena Ravenclaw


Iza Bernat

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się dzisiaj , że razem z Hermioną i Ronem szliśmy przez zniszczone przez Śmierciożerców Hogsmeade. To "Hogsmeade " wyglądało jak moje miasto , z tym że w bardziej opłakanym stanie. Po prawej stronie usłyszałam płacz dziecka. Daleko w tle słychać było odgłosy walki i huk. Podeszłam do miejsca, z którego dobiegał płacz a w drewnianym wiaderku siedziała malutka dziewczynka w sukience z XVI w ... Miała duże niebieskie oczy, wyglądała na jakieś 1,5 roku. Kucnęłam przy niej ,a ona się do mnie uśmiechnęła. Założyłam jej na głowę diadem Roweny Ravenclaw, który miałam w kieszeni ( nie wiem czemu) i wzięłam ją na ręce. Hermionia mówiła , ze niepotrzebnie , a Ron , że diadem wyjątkowo pasuje tej dziewczynce. "Może jest potomkinią Ravenclaw?" spytał. Powiedziałam , że nie wiem, i że spotkamy się później. Weszłam do zrujnowanego sklepu , żeby się ukryć . Weszło 2 Śmierciożerców. Chciałam za wszelką cenę obronić tę dziewczynkę. Wciąż trzymając ją na rękach rzuciłam w stronę pierwszego napastnika 'Expeliarmus' i wytrąciłam mu różdżkę z dłoni. W drugiego rzuciłam 'Avada Kedavra' , ale nie trafiłam. Gdy on to próbował zrobić , zaklęcie odbiło się od diademu Roweny, dziewczynka się zaśmiała i się obudziłam. Nie wiem co mogłoby być dalej. O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...