Jump to content

Samolot myśliwski - MIG 29


nathanielwx

Recommended Posts

Siedząc w domu usłyszałem nagle ni stąd ni zowąd dziwny dźwięk, wyszedłem na balkon i zauważyłem lecący myśliwiec, który gdy się zbliżył zaczął stopniowo zmniejszać pułap. Wyglądało to na próbę awaryjnego lądowania, bałem się, że uderzy w dom. Samolot wylądował w pobliskim, bardzo niewielkim parku. Dodam, że był to MIG-29 w barwach naszych Sił Powietrznych. Wybiegłem z domu, całe zajście miało miejsce dosłownie ok. 40m działki. Kilku okolicznych mieszkańców było już na miejscu, zajęli się pilotem, który zdawał się być w dobrej kondycji. Bardzo chciałem by zrobiono mi zdjęcie na tle tego myśliwca, co też się stało. Na zakończenie rozmawiałem o czymś z pewną starszą panią. Nie pamiętam dokładnie o czym, prawdopodobnie o zajściu oraz o swoim życiu i problemach.

Link to comment
Share on other sites

Dodam, iż ostatnimi czasy poważnie rozmyślałem nad zrezygnowaniem z rozpoczęciem nauki na uczelni na rzecz pójścia na służbę przygotowawczą, a później do jednej z jednostek specjalnych. Co zrobiłem? Będę studiować, a służbę postaram się wykonywać w okresach wakacyjnych. Pokażecie jaka wg. Was jest wizja wynikająca z połączenia poszczególnych "nici"?

 

Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Witam. Dom to ty zastanów się nad tym co widziałeś w domu okna, drzwi itp. Balkon to tęsknota za miłością, przemyśl czy czegoś nie straciłeś lub nie stracisz, to mogą być twoje obawy po podjętych decyzjach. Brak ci odpoczynku musisz się odprężyć, zrelaksować. Możesz mieć jakieś problemy być może dotyczyć będą twoich planów, masz poważną konkurencje, nie lekceważ jej, musisz bardziej się postarać żeby osiągnąć sukces, nic samo nie przyjdzie i na pewno nie bez wysiłku. Dostaniesz kopa od życia, ale pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni. Lubisz być w centrum zainteresowania, ale uważaj starsza pani ostrzega cię przed złymi uczynkami, decyzjami.

Pamiętaj, że inni mogą ci podpowiedzieć jak zinterpretować sen, ale to ty znasz się najlepiej wiesz czego się obawiasz, boisz, pragniesz i najlepiej sam zinterpretujesz swoje sny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...