Skocz do zawartości

Samolot myśliwski - MIG 29


nathanielwx

Rekomendowane odpowiedzi

Siedząc w domu usłyszałem nagle ni stąd ni zowąd dziwny dźwięk, wyszedłem na balkon i zauważyłem lecący myśliwiec, który gdy się zbliżył zaczął stopniowo zmniejszać pułap. Wyglądało to na próbę awaryjnego lądowania, bałem się, że uderzy w dom. Samolot wylądował w pobliskim, bardzo niewielkim parku. Dodam, że był to MIG-29 w barwach naszych Sił Powietrznych. Wybiegłem z domu, całe zajście miało miejsce dosłownie ok. 40m działki. Kilku okolicznych mieszkańców było już na miejscu, zajęli się pilotem, który zdawał się być w dobrej kondycji. Bardzo chciałem by zrobiono mi zdjęcie na tle tego myśliwca, co też się stało. Na zakończenie rozmawiałem o czymś z pewną starszą panią. Nie pamiętam dokładnie o czym, prawdopodobnie o zajściu oraz o swoim życiu i problemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, iż ostatnimi czasy poważnie rozmyślałem nad zrezygnowaniem z rozpoczęciem nauki na uczelni na rzecz pójścia na służbę przygotowawczą, a później do jednej z jednostek specjalnych. Co zrobiłem? Będę studiować, a służbę postaram się wykonywać w okresach wakacyjnych. Pokażecie jaka wg. Was jest wizja wynikająca z połączenia poszczególnych "nici"?

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dom to ty zastanów się nad tym co widziałeś w domu okna, drzwi itp. Balkon to tęsknota za miłością, przemyśl czy czegoś nie straciłeś lub nie stracisz, to mogą być twoje obawy po podjętych decyzjach. Brak ci odpoczynku musisz się odprężyć, zrelaksować. Możesz mieć jakieś problemy być może dotyczyć będą twoich planów, masz poważną konkurencje, nie lekceważ jej, musisz bardziej się postarać żeby osiągnąć sukces, nic samo nie przyjdzie i na pewno nie bez wysiłku. Dostaniesz kopa od życia, ale pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni. Lubisz być w centrum zainteresowania, ale uważaj starsza pani ostrzega cię przed złymi uczynkami, decyzjami.

Pamiętaj, że inni mogą ci podpowiedzieć jak zinterpretować sen, ale to ty znasz się najlepiej wiesz czego się obawiasz, boisz, pragniesz i najlepiej sam zinterpretujesz swoje sny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...