Jump to content

Katastrofa myśliwca


Jerry
 Share

Recommended Posts

Witam!

Piszę do Was z kolejną prośbą o interpretacje snu.

Śni mi się po raz któryś z kolei latający nad miastem samolot myśliwski, który lata nad miastem, dużo manewruje (podobnie jak to robią samoloty nad Dęblinem) po czym zaczyna spadać i się rozbija.

W ostatnim śnie był to samolot MiG-17 (nie wiem czy to ważne) latał nad osiedlem mieszkaniowym w moim mieście. Po rozbiciu, na miejscu katastrofy zwróciły moją uwagę dwie (wydaje mi się że) naklejki, w kształcie białego koła z dużymi dwiema czarnymi drukowanymi literami (bodajże KR lub KS), które z wiatrem lecą w moją stronę, po czym jedna wpada mi w ręce. Prócz naklejek na miejscu katastrofy nie widać ani wraku samolotu ani ciała pilota tylko drobne szczątki samolotu, szczątki samolotu leżą na trawniku między garażami a ulicą (normalnie na tym osiedlu nie ma garaży). Nie mam pojęcia co to może oznaczać, dlatego też jeszcze raz proszę o interpretację.

 

Pozdrawiam

Edited by Jerry
Link to comment
Share on other sites

Bardzo zależy mi na interpretacji, ponieważ nie wiem czemu ale mam złe przeczucia co do tych liter...

Jeszcze raz proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj po raz kolejny śnił mi się samolot, który się rozbija... tym razem latał nad kościołem i rozbił się znowu na trawniku...

Bardzo proszę o interpretację!

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Zacznę od tego: wczoraj jak zasypiałam drugi raz w życiu śnił mi się samolot a właściwie katastrofa samolotowa.Za pierwszym razem pęknięte opony w samolocie-sen zwiastował katastrofę w Smoleńsku w 2010r.Także nie chcę myśleć co oznacza mój wczorajszy sen.

Odnośnie tego co piszesz-sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania służące Twojemu rozwojowi.Odpowiadają stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazują słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Powtarzający,powracający sen mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.

W przypadku Twoich snów skłaniałabym się do interpretacji zwiazanej z wydarzeniami występującymi obecnie w Twoim życiu.Może nawet dziś coś się zadziało w ciągu dnia.Coś w pracy,interesach.Być może Twoje możliwości staną w sprzeczności z ambicjami,zamierzeniami i przez co problemy.W tym przypadku znów widok kościoła je potwierdza.Litery nie przedstawiają inicjałów,bo pewnie tym się zasugerowałeś.Szkoda,że nie napisłeś jaką chwyciłeś.K skłania do hojności,R-Twoje myślenie poszło w sstronę negatywną,myślenie a przez to działanie,niższymi wartościami się kierujesz,S-tajemnica,sekretność.Musisz to połączyć z interpretacją.

Link to comment
Share on other sites

O kurczę.. dziękuję za tą wyczerpującą interpretację, teraz przynajmniej wiem czym się kierować.. Bałem się tylko że te senne katastrofy to może byc coś złego w naszych realiach.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...