Skocz do zawartości

Katastrofa myśliwca


Jerry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Piszę do Was z kolejną prośbą o interpretacje snu.

Śni mi się po raz któryś z kolei latający nad miastem samolot myśliwski, który lata nad miastem, dużo manewruje (podobnie jak to robią samoloty nad Dęblinem) po czym zaczyna spadać i się rozbija.

W ostatnim śnie był to samolot MiG-17 (nie wiem czy to ważne) latał nad osiedlem mieszkaniowym w moim mieście. Po rozbiciu, na miejscu katastrofy zwróciły moją uwagę dwie (wydaje mi się że) naklejki, w kształcie białego koła z dużymi dwiema czarnymi drukowanymi literami (bodajże KR lub KS), które z wiatrem lecą w moją stronę, po czym jedna wpada mi w ręce. Prócz naklejek na miejscu katastrofy nie widać ani wraku samolotu ani ciała pilota tylko drobne szczątki samolotu, szczątki samolotu leżą na trawniku między garażami a ulicą (normalnie na tym osiedlu nie ma garaży). Nie mam pojęcia co to może oznaczać, dlatego też jeszcze raz proszę o interpretację.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Jerry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zależy mi na interpretacji, ponieważ nie wiem czemu ale mam złe przeczucia co do tych liter...

Jeszcze raz proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj po raz kolejny śnił mi się samolot, który się rozbija... tym razem latał nad kościołem i rozbił się znowu na trawniku...

Bardzo proszę o interpretację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Zacznę od tego: wczoraj jak zasypiałam drugi raz w życiu śnił mi się samolot a właściwie katastrofa samolotowa.Za pierwszym razem pęknięte opony w samolocie-sen zwiastował katastrofę w Smoleńsku w 2010r.Także nie chcę myśleć co oznacza mój wczorajszy sen.

Odnośnie tego co piszesz-sen powtarzający uwidacznia osobiste i konkretne zmagania służące Twojemu rozwojowi.Odpowiadają stałym Twoim zmaganiom stale powracającym w życiu.Wskazują słabości,nad którymi należy zapanować,coś zrozumieć.Powtarzający się sen wskazuje drogę osobistego rozwoju.Powtarzający,powracający sen mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.

W przypadku Twoich snów skłaniałabym się do interpretacji zwiazanej z wydarzeniami występującymi obecnie w Twoim życiu.Może nawet dziś coś się zadziało w ciągu dnia.Coś w pracy,interesach.Być może Twoje możliwości staną w sprzeczności z ambicjami,zamierzeniami i przez co problemy.W tym przypadku znów widok kościoła je potwierdza.Litery nie przedstawiają inicjałów,bo pewnie tym się zasugerowałeś.Szkoda,że nie napisłeś jaką chwyciłeś.K skłania do hojności,R-Twoje myślenie poszło w sstronę negatywną,myślenie a przez to działanie,niższymi wartościami się kierujesz,S-tajemnica,sekretność.Musisz to połączyć z interpretacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę.. dziękuję za tą wyczerpującą interpretację, teraz przynajmniej wiem czym się kierować.. Bałem się tylko że te senne katastrofy to może byc coś złego w naszych realiach.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...