Skocz do zawartości

pnie drzew i zmarli dziadkowie


mamaMi

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ponoć w interpretacji, bo senniki podają skrajności :(

Dwa tygodnie temu (sobira/nuedzuela) śnily mi się poplatane obie drzew - grubości gałęzi i takie Max 15cm w obwodzie, z tych popkatanych pni był żywopłot i czułam się jak w potrzasku, jednak po obroceniu głowy zobaczyłam wolną przestrzen (swojego podwórka) i dwa pniaki po scietych drzewach - takie jak zazwyczaj przy ulicy są. Życie: w niedzielę miałam na nartach wypadek, chyba żyje dxueki temu , że miałam kask - uderzylam głowa (bardzo mocno) - byłam w szpitalu i niby jest ok, ale COŚ się z tą glowa dzieje :(

Z przedwcziraj na wczoraj (czyli dwa tygodnie pozniej) śniło mi się , że rozmawiałam z moja nuezyjacs od ponad 19 lat babcia - chyba to nie była miła rozmowa, czułam zaniepokojenie i nagle pojawił się mój dziadek (zmarł 2,5 roku temu) zwróciłam uwagę, że był bardzo malutki i chudziutki - taki biedny :( i On coś nakrzyczal na babcię (chyba żeby mnie zostawiła w spokoju- tak to pamietam) i ona odwróciła się tyłem i poszła ...

Na pewno mówiła do mnie coś "niefajnego" i stała przodem do mnie , a dziadek pojawił się za jej plecami i szedł w bok krzycząc na nią - mam wrażenie, że puścił do mnie oko ...

Proszę pomozcie - czy Ona chce mnie zabrać ???? Czy to może oznaczać Coś dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś przeszkoda pojawiła się lub może się pojawić na twojej drodze utrudniając Ci coś, jednak patrząc za siebie, czyli wracając do przeszłości znajdujesz dla siebie przestrzeń do działania. Jednak ten żywopłot w pewnym sensie zatrzymuje Cię przy domu, bo za sobą masz przecież podwórko, a nie przejście dalej. Może to sugestia, żeby przeczekać z czymś aż te kłody zostaną Ci usunięte z pod nóg.

Co do zmarłych we śnie według mnie zwykle próbują coś przekazać tylko więcej można by oceniać wiedząc co próbowała powiedzieć Ci babcia. Może miała rację, może chciała się przed czymś przestrzec. Dziadek wziął twoją stronę nakłaniając babcię do odejścia, ale czy aby na pewno postąpił słusznie. Może nie chcesz przyjąć jakichś faktów, ostrzeżeń od babci. Ignorujesz je, gdy pojawiają się jako głos intuicji czy coś podobnego. Wybierasz tą stronę, która Ci bardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...