Jump to content

woda płynąca po ścianie

nika65
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że byłam w sklepie, galerii, gdzie kupowałam jakieś obrazki i ozdoby. Przeszłam do większej sali, na całej jednej ścianie wisiały różne obrazki i nagle z góry zaczęła płynąć woda, obrazki się rozmywały, czułam przy tym niepokój i lęk. Co to może znaczyć?

Guest winteer

nika65

Woda spływająca po ścianie skojarzyła mi się ze łzami cieknacymi po policzkach - być może coś spowoduje u Ciebie taką reakcję.. to może być nawet drobiazg, coś zobaczysz lub coś Ci się przypomni.. i to może się stac powodem takiej reakcji

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Ewcia000
      By Ewcia000
      Witam,
      Chcialabym prosic o interpretacje snu. Snilo mi się, że mam wyjsc za mąż, nie bylam zbytnio do tego przekonana. Ale mial byc nastepnego dnia. Rozmawialam z kims i nagle wpadla dziewczyna pokazac mi jaką sukienke wybralam( nie pamietalam najwyrazniej ), bylam zdziwiona, gdyż nie byla ona biala i z dziwnym welonem. Dziewczyna upewniala ze taka wybralam i ze nucilam wtedy jakas piosenkę. Zanucilam sobie ja w myślach i byla o cierpienu rozpaczy, skojarzylam to z tym ślubem,wiec juz wiem o co mi chodzilo i dlaczego ta sukienka jest hmm brzydka jednym slowem. Chyba cos bylo w kosciele jakis epizod ale potem jakby juz wieczorem, miasteczko w ktorym mieszkalam stanelo w plłłomieniach, wszyscy uciekali, ja tez, bylam jakby z rodziną tj maz i dziecko nastoletnie badz siostra, rozdzielilam sie z mezem, dziecko ze mna wskoczyło do wody, musialam je ratowac, nie dawalo oznak zycia i nie wiem co z nim zrobilam bo potem sama juz szukalam wyjscia z sieci rur zeby wyplynac na powierzchnie. Udalo sie trafilam do jakiegos domu i nagle bylam staruszka, i wkoncu ktos mnie odnalazl, rownie stary, przytulal mnie, ja nie rozpoznawalam tej osoby, mozeto byl moj maz. Na tym sie skończyło.
      Z gory dziękuję za interpretacje
    • greenheels
      By greenheels
      Sen trwał długo i przewinęło się przez niego wiele motywów, ten który mnie zaintrygował wyglądał tak.
      Umówiłam się z koleżankami, z którymi przyjaźniłam się ok 7 lat temu, (teraz raczej nie utrzymujemy kontaktu, a ja dziwię się, że tyle z nimi wytrzymałam, bo nie najlepiej mnie traktowały) w tym śnie również czułam się przy nich jak piąte koło u wozu, ale umówiłam się z nimi na kolację, przed tym poszłąm do domu się ogarnąć jednak musiałam zająć się siostrzeńcem, bo nikogo nie chciał słuchać poza mną ani mnie wypuścić. w między czasie przyszedł mój chłopak i mieliśmy pójść na tę kolację razem. Jednak okazało się, że jestem mocno spóźniona i wskoczyłam w suknię ślubną(nie planowałam ślubu ani w śnie ani w rzeczywistości) i mieliśmy robić zdjęcia i dzięki niej dziewczyny miały nie mieć pretensji i moje spóźnienie, miały to zrozumieć. Restauracja była jakby na wielkim pomoscie unoszącym się na wodzie i gdy tam dotarliśmy koleżanki zaczęły na mnie wrzeszczeć, że oczywiście musialam się spóźnić i one nie mają juz ochoty spedzać ze mną czasu i nie sluchały wyjaśnień więc my też je olaliśmy i mój chłopak zaczął mi robić zdjecia w tej sukni tak, zeby one widziały. Dodam, ze suknia była piękna, śnieżno biała, długa tak, że zakrywała całe szpilki i krój princessa, bez welonu.
    • araucaria
      By araucaria
      Proszę Was, pomóżcie mi zrozumieć mój sen.

Stałam nad brzegiem rzeki, przez którą przechodzili dwaj mężczyźni. Jeden z nich był bardzo wysoki, ale woda sięgała im obu mniej więcej do pasa. Woda w rzece była spokojna, ale bardzo zimna i myślałam, że to wariactwo wchodzić do tak zimnej wody. Obaj panowie bez problemu przeszli na drugi brzeg. Potem zauważyłam, że pływają tam dwa psy. Zwierzaki miały wielką frajdę - tak wyglądały. Ja nie wchodziłam do wody. Przyglądałam się wszystkiemu z brzegu, ale czułam jakieś zadowolenie, że tym mężczyznom udało się pokonać tę rzekę.

Co o tym sądzicie? Co to może znaczyć?
    • Maku
      By Maku
      Witam,

pierwszy sen 2 dni temu ...
      Puszysta dziewczyna bardzo chciała się przytulić ale ja nie lubię puszystych (jako koleżanki oczywiście ale nie jako własna dziewczyna) i nie chciałem się przytulać a tym bardziej nic więcej ... a ona nie zważywszy na moje nie dalej chciała

drugi sen dziś ...
      po zabawie/walce na powiedzmy łódce/tratwie i zrzuceniu ludzi z nie naszej grupy i wygraniu tego ... podeszła do mnie dziewczyna z przegranej grupy, młoda piękna szczupła, była mokra i było jej zimno i przytuliła się a ja ją okryłem ręcznikiem i przytuliłem i to przytulenie bardzo mi się podobało

ja wiem, że wg sennika to samotność i potrzeba bliskości i tak jest rzeczywiście bo jestem wrażliwym singlem ale może coś więcej?
    • Cyryl Stępień
      By Cyryl Stępień
      Proszę o interpretację snu. Dzisiaj nad ranem przyśniło mi się coś wspaniałego. To było raczej jak projekcja niż sen. Byłem już na wpół świadomy a jednak wyłączyłem się i zobaczyłem poczułem właśnie to : Stałem i patrzyłem na wielką, białą balie wypełnioną lazurową wodą, pośrodku balii była miska też biała, też wypełniona niebieściutka woda. W misce było wiadro też białe i oczywiście też wypełnione czyściutką wodą. Natomiast w wiadrze w samym środku wiadra unosiła się fioletowa a może pomarańczowa jaskrawa piłeczka (kulka?). Nie pamiętam czy ja tą piłeczkę tam umieściłem, czy tylko po nią sięgałem. Pamiętam że się jej przyglądałem bo kontrastowała ze wszystkim dookoła . Ogólnie było to dla mnie duże przeżycie które napełniło mnie spokojem. W moim życiu ostatnio dużo się działo. Rozstałem sie z miłością mojego życia po kilku latach i bardzo to przeżywam. Wczoraj pierwszy raz od kilku miesięcy do niej zadzwoniłem ale dowiedziałem się że ona nadal kręci z jakimś gościem z zagranicy. Ale jakby nie chciała mi tego powiedzieć. Nie wiem. Ogólnie nie mogę się otrząsnąć. Chcę zmienić pracę i wyjechać w moje rodzinne strony. Szanse są spore na powodzenie, ale i tak życie dla mnie jest w tej chwili strasznie smutne. Po tym śnie jakbym się wyciszył. Sprawdzałem w senniku pojedyncze symbole i to raczej pozytywne sprawy. Proszę o interpretację jeżeli ktoś potrafi coś wiecej z tego wyczytać. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.
  • Create New...