Skocz do zawartości

Biały, balia, miska, wiadro, woda, piłka


Cyryl Stępień

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację snu. Dzisiaj nad ranem przyśniło mi się coś wspaniałego. To było raczej jak projekcja niż sen. Byłem już na wpół świadomy a jednak wyłączyłem się i zobaczyłem poczułem właśnie to : Stałem i patrzyłem na wielką, białą balie wypełnioną lazurową wodą, pośrodku balii była miska też biała, też wypełniona niebieściutka woda. W misce było wiadro też białe i oczywiście też wypełnione czyściutką wodą. Natomiast w wiadrze w samym środku wiadra unosiła się fioletowa a może pomarańczowa jaskrawa piłeczka (kulka?). Nie pamiętam czy ja tą piłeczkę tam umieściłem, czy tylko po nią sięgałem. Pamiętam że się jej przyglądałem bo kontrastowała ze wszystkim dookoła . Ogólnie było to dla mnie duże przeżycie które napełniło mnie spokojem. W moim życiu ostatnio dużo się działo. Rozstałem sie z miłością mojego życia po kilku latach i bardzo to przeżywam. Wczoraj pierwszy raz od kilku miesięcy do niej zadzwoniłem ale dowiedziałem się że ona nadal kręci z jakimś gościem z zagranicy. Ale jakby nie chciała mi tego powiedzieć. Nie wiem. Ogólnie nie mogę się otrząsnąć. Chcę zmienić pracę i wyjechać w moje rodzinne strony. Szanse są spore na powodzenie, ale i tak życie dla mnie jest w tej chwili strasznie smutne. Po tym śnie jakbym się wyciszył. Sprawdzałem w senniku pojedyncze symbole i to raczej pozytywne sprawy. Proszę o interpretację jeżeli ktoś potrafi coś wiecej z tego wyczytać. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...