Skocz do zawartości

Sprawdź czy panujesz nad swoim umysłem!


Sephira

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

Lucha o co Ci chodzi i dlaczego to co niżej przytoczyłam piszesz?

 

mowie ci ze panuje nad swoim umysłem i nie chce panowac nad twoim bo mnie to nie interesuje ...."

robie błedy ale to kwestia karmy koma a nie umysły

 

za przekonania nie przepraszam jestem poprostu punkiem!

 

Przy okazji proszę nie rób off topów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to naprawde działa z bracholkiem siedlismy najpierw krecilo nam sie tak samo i w tym samym moncie zmieniała tor ruchu a gdy ja zajołem sie czyms innym on skupił sie na tancerce i zmieniła kierunek ale tylko w jego przypadku gdy i ja sie skupilem zmieniała tor ale widzielismy tym razem inaczej:D naprawde swietna sprawa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona kreci sie po prostu w dwie strony, raz tak a raz inaczej. W prawo kreci sie na lewej nodze, w lewo na prawej. Mi sie wydaje ze kazdy bedzie widzial ruch w obie strony, a nie tak jak tam napisane "30% najlepiej rozwiniętych mentalnie osób w społeczeństwie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez to już widziałam , z tym ze nie na tej stronce i nie wiedziałam co i jak i dlaczego:usmiech:

Najpierw kobieta obrała mi się uparcie tylko w lewo, ale po chwili około 30sekund zaczęła obracać się w prawo i tak sobie jej kazałam na zmianę , ale już w szybszym tempie zmian. A teraz czuje się jak po lekkim praniu mózgu :lol:

Winteer Twoje tez dobre :usmiech:

Edytowane przez _Domi_
dopisek do postu winteer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Bo to taki "wiraż wzrokowy".. u tancerki wystarczy skupić wzrok na górnej stopie (jest najbardziej dynamiczna) - w porównaniu z nią.. reszta jej ciała jest bardziej statyczna... resztę załatwi wyobraźnia.. :_okok:

 

P.S. A zobaczcie to (dodam, że tu wystarczy przechylić głowę o 90 st. - pod kątem prostym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, czysty Gestalt :)

 

Obserwując tancerkę wspólnie z moim narzeczonym ja widziałam, że kręci się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a on wprost przeciwnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

pare znalezionych przeze mnie:

(zrodlo Strona Sylwestra Scisłowicza - Złudzenia wzrokowe...)

 

bstaramloda.th.jpg

mloda czy stara kobieta

ddelfin.th.jpg

kochankowie czy delfiny

i jeszcze jedno:

1. Skoncentruj wzrok na czterech punktach na środku obrazka i wpatruj się w nie około 30 sekund.

2. Następnie spójrz na jasną ścianę w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz.

3. Pojawi się jasna plama.

4. Mrugnij kilka razy aby zobaczyć postać.

5. Kogo widzisz?

con.th.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym obrazku widzialam tylko mloda kobiete, na drugim znalazlam tylko jednego delfina a trzecie mnie bardzo zdziwilo! Poczatkowo patrzac na sciane widzialam tylko biale kolo, ale chwilke pozniej zobaczylam twarz Jezusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

kiedys byly takie obrazki-drobne wzorki, kiedy sie na nie odpowiednio patrzylo z kartki "wyskakiwala" jakas bryla - to jest przydatne do uczenia sie widzenia aury, ale juz dlugo ich szukam i nie moge znalezc (trzeba bylo patrzec daleko przed siebie, trzymaja kartke w zwyklej odleglosci) moze ktos na to trafil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
dzisiaj oglnie bardziej pozytwnie niz wczoraj sie czuje wiec juz nie bede was dreczyc.

 

Lucha to nie znaczy, że musisz tutaj na kogoś się wyżywać. Na forum są różne osoby i niektórzy Twoje zachowanie jak masz doła może urazić itd. Takie zachowanie nie będzie tolerowane na forum. A jeśli już nie umiesz wyładować emocji to rysuj, twórz coś, uprawiaj sport ...

 

Sorki za off topa, ale musiałam to napisać.

 

A co do testu i obrazków to są one bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys byly takie obrazki-drobne wzorki, kiedy sie na nie odpowiednio patrzylo z kartki "wyskakiwala" jakas bryla - to jest przydatne do uczenia sie widzenia aury, ale juz dlugo ich szukam i nie moge znalezc (trzeba bylo patrzec daleko przed siebie, trzymaja kartke w zwyklej odleglosci) moze ktos na to trafil?

 

Kiedys, dawno temu bylam w posiadaniu 2 takich kartek. Bylam wtedy jeszcze bardzo mala, mialam moze z 6-7 lat. Moja siostra znalazla je w jakiejs gazecie ale szybko jej sie znudzily, wiec je przejelam ;) Ale nie widzialam nic. Bylam jeszcze malym dzieckiem, wiec nie dziwne. Pare lat temu znalazlam te kartki i zaczelam sie im przypatrywac i faktycznie widac na nich jakby trojwymiarowe napisy! W "instrukcji obslugi" pisalo zby zblizyc kartke do twarzy, tak aby dotykala czubka nosa i powoli odsuwac do odleglosci ok. 30cm. Patrzyc prze siebie, ale nie skupiac sie na zadnym punkcie. Po chwili pojawial sie obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys byly takie obrazki-drobne wzorki, kiedy sie na nie odpowiednio patrzylo z kartki "wyskakiwala" jakas bryla - to jest przydatne do uczenia sie widzenia aury, ale juz dlugo ich szukam i nie moge znalezc (trzeba bylo patrzec daleko przed siebie, trzymaja kartke w zwyklej odleglosci) moze ktos na to trafil?

 

 

 

Chodzi o takie "mozaiki", które ma pierwszy rzut oka pokazują tylko drobny powtarzający się wzorek? Gdzieś kiedyś miałam całą książkę z takimi obrazkami, ale nie mogę jej teraz znaleźć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja tez potrafie kontrolowac w ktora strone tancerka sie kreci. Moj maz uwaza mnie za wariatke ;) Wedlug niego ona kreci sie w lewo, koniec, kropka. To ze ja widze ze kreci sie w prawo jest dla niego niezrozumiale. Nawet skopiowalismy sobie na komputer ta pania i puszczamy ja w zwolnionym tempie i ja nadal widze jak kreci sie raz w prawo, raz w lewo. Mojego mezczyzne niestety nie da sie przekonac, ze ta pani kreci sie w ta strone w ktora chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim domu wszyscy widzimy w tym samym momencie jak się zmienia.

Nie znam też nikogo, komu nie udałoby się zmienić.

 

Ale dobra, koniec tego psucia atmosfery ;) Jestem po prostu trochę niedowiarkiem, zwłaszcza co do tego, że trzy osoby w tym samym momencie chciały zmienić kierunek ruchu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzyłam z kimś razem i mi się zmienia a drugiej osobie nie .Wręcz było mi głupio, bo druga osoba upiera się że postać nie zmienia kierunku :usmiech:

 

Kiedy obraca się np. w prawo i chcę by zmieniła na lewo, to po mniej więcej 3-6 sekundach następuje zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odpowiem Ci Dahut, że wczoraj pokazałam to mojemu mężowi, i kiedy spytałam w którą stronę obraca się tancerka on odpowiedział, że w lewo kiedy ja widziałam ją w prawo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja patrzyłam z kimś razem i mi się zmienia a drugiej osobie nie .

Wręcz było mi głupio, bo druga osoba upiera się że postać nie zmienia kierunku :usmiech:

 

Kiedy obraca się np. w prawo i chcę by zmieniła na lewo, to po mniej więcej 3-6 sekundach następuje zmiana.

 

- ale czad... :P

- z początku obracało mi się tylko w prawo... :(

- i nie chciało się zmieniać... mimo ze chciałem... :(

- ale po instrukcji Domi... spróbowałem... no i działa... !!! :)xD

- dzięki Domi... teraz mogę w dowolnej chwili zmieniać kierunek obrotu... :))

- i jest czadowo... !!! :))

- jakbym... nabył jakaś cudowną moc !!!

- ...:)xD

 

Ps.

- i zapewniam Cie Domi... że przy mnie nie byłoby ci głupio... :P

- wiec... czas chyba zmienić tą osóbkę... he, he... :P

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Hmm... niezłe :P u mnie najpierw kręciła się w przeciwnym kierunku, potem próbowałem "sprawić" żeby zmieniła kierunek i nie widziałem, żeby to się stało, ale kiedy oderwałem na chwilę oczy i potem spojrzałem raz jeszcze, to kręciła się już w drugą stronę :P No to nie wiem czy jestem tym rozwiniętym czy to przypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to. :) Co kilka sekund w inną stronę. Jeśli chodzi o obrazek, po którym widzi się Jezusa... Jeśli nie zna się efektu przed spojrzeniem na obrazek, to wrażenie jest jeszcze lepsze. ^^

 

Wam też się tak zawiesza i rusza tylko pod kątem 90 stopni przez kilkanaście sekund?

Edytowane przez Le Fay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To, że wszyscy (czy może prawie wszyscy?) potrafią manipulować ruchem tancerki, wynika z możliwości interpretacji tego ruchu na dwa sposoby i ograniczenia naszego mózgu do obserwowania tylko jednego z tych sposobów w danej chwili. Każdy, lub prawie każdy potrafi zmienić swoją interpretację, bo równie łatwo obserwować ruch w prawo, jak w lewo. Proste i zmieniam, jak mi się podoba. To nic nadzwyczajnego, ale gdyby tancerka nie była tylko w jednym kolorze, pewnie wyszłoby, że nie 30%, tylko ok. <5% potrafi manipulować kierunkiem jej obrotów:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...