Jump to content

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu


Iguanna

Recommended Posts

Ostatnio śniło mi się, że stałam pod kościołem na osiedlu na którym dawniej mieszkałam (ok 6 lat temu). Nie byłam sama, byli ze mną znajomi. W kościele mieliśmy pisać jakieś testy/matury czy coś w tym rodzaju. Nagle zobaczyłam ze w moją stronę idzie koleżanka z klasy z którą jestem skłócona od roku i mówi do mnie cześć i odchodzi z miną jakby żałowała naszej kłótni. Byłam bardzo zdziwiona, ale odpowiedziałam jej na powitanie. Po chwili spostrzegłam, że w kościele odbywa się pogrzeb.

 

Sen jest dla mnie niecodzienny ponieważ jestem buddystką i z kościołem mam niewiele wspólnego i jeszcze ta koleżanka z którą na codzien się nie odzywamy, jest między nami ostry konflikt. Nienawidzimy się.

Po roku tzw 'przyjaźni' jej nagle coś odbiło zaczęła mnie obgadywać, zmyślać jakieś historie, sama nie wiem co o tym myśleć :_smutny:

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Iguanna

Ten test ze snu może oznaczać że staniesz przed koniecznością sprawdzenia się, a skoro w kościele - prawdopodobnie o będzie chodzić o Twój system wartości.

Pogrzeb można odczytać dwojako - albo rozstanie (może z tą koleżanką) albo zakończenie jakiegoś etapu życia (może zakończenie kłótni).

 

Piszesz że jesteś innego wyznania niż katolicie - myślę że może tu chodzić o nowe wartości duchowe - coś, czego jeszcze nie znasz

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo za interpretację mojego snu :)

 

Wczoraj pod wpływem pewnej sytuacji musiałam dokonac wyboru co jest dla mnie naprawde ważne. Wyznaczyłam sobie również pewne cele które myślę, że rozpoczynają nowy etap w moim zyciu :)

 

Może ten sen zwiastował tę właśnie sytuacje. Jeszcze raz dziękuje za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...