Jump to content

wiadomość o śmierci


demo25

Recommended Posts

Witam

 

Dopadł mnie dziś koszmar, znajdowałam się w miejscu pełnym ludzi i nagle mój ojciec zjawił się tam i powiedział, że wujek nie żyje. Usłyszałam to i próbowałam wydostać się z tego miejsca, więc szłam po tych osobach tzn tak jak by oni siedzieli i górą mnie sobie podawali. Przesuwałam się tak, aż w końcu wyszłam. Znalazłam się nagle nad rzeką i zobaczyłam z daleka leżące ciało wujka, było po części w wodzie, byłam zdruzgotana, zaraz potem pojawił się mój brat, a jego syn, Starałam się go pocieszyć i obejmowałam go z tyłu. Obudziłam się w szoku i czułam sztywne ciało.

 

Może to ma jakieś znaczenie, ale niedawno wróżka stawiała mi karty i wyszła karta śmierci w dalszej rodzinie, miałam pewne skojarzenia własnie w osobie tego wujka i może ten sen mówi tylko o moich lękach z tym związanych??

Będę wdzięczna za jakąkolwiek wskazówkę w interpretacji.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

W tarocie karta śmierci nie oznacza fizycznej śmierci lecz zmiany zachodzące w świadomości osoby, której wróżba dotyczy.. w internecie i literaturze jest całe mnóstwo informacji o tym... pozatym sama nietaz stawiałam sobie karty.. i gdyby Śmierć oznaczałaby faktyczne zgony bliskich.. to już dawno byłabym sierotą... to samo dotyczy snów..

 

Zwykle śmierć we śnie oznacza, że coś odchodzi do przeszłości.. o czymś się powoli zapomina...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...