Jump to content

Dwie dziewczyny w jednym łóżku


Imaginacja

Recommended Posts

śniło mi się, że pojechałam do pensjonatu (w którym byłam kiedyś rzeczywiście) i spotkałam tam dziewczynę, która jest obecną dziewczyną faceta, w którym się zakochałam (obie z tą dziewczyną mamy taki sam kolor włosów, podobny wiek i wzrost). W tym śnie ona mi się przedstawiła (podała rękę), była bardzo miła. Nie wiem dlaczego spałyśmy w jednym łóżku i w ogóle nam to nie przeszkadzało. Na dodatek wszyscy o tym wiedzieli i nawet jakaś kobieta przyszła nas budzić, ale wlasnie wstawałysmy...

proszę niech mi ktoś napisze co o tym myśli, ja nie mam skłonności lesbijskich ;/

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Imaginacja

Możliwe ze w jakiś sposób identyfikujesz sie z tą dziewczyna.. albo poprostu chcialabys być na jej miejscu jeśli chodzi o zwiazek z Twoim byłym.

Pobudka zwykle oznacza początek dzialania.. myślę że obie wiecie o sobie wzajemnie, co pobudza Was obie do dzialania..

Link to comment
Share on other sites

hmm... masz rację, ze chciałbym być na jej miejscu... a to nie moj były, tylko facet ktorego kocham, troche z odległości, choc miałam z nim spory kontakt osobisty... i wydaje mi się, ze ona o mnie nie wie, ale nie wykluczone, że niedługo się dowie.

Dziwi mnie tylko, ze ten sen był dla mnie taki miły - my obie takie młode, piękne (ładniejsze niż na prawdę nawet;p) pościel biała i taki przyjazny kontakt.

Ja się boję, że to wspolne łożko oznacza jednego faceta, ktoreo będziemy miały 'na spółkę'...

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Też tak myślę że to ten sam facet - sądziłam że byliście kiedyś razem... a te miłe gesty moga oznaczać ze nie chcesz przedewszystkim Jego do siebie zrazić

Link to comment
Share on other sites

dzięki za odpowiedź

ja zazwyczaj swoje sny tłumacze sobie sama, ale wolałam z kimś skonsultować, bo trochę się boję - moje sny często tłumaczą się prawie dosłownie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...