Jump to content

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu


Iguanna

Recommended Posts

Sniło mi się, że wracałam z moją mamą z jakiegoś miasta, gdzieś blisko Morza, zepsół nam się samochód i dzwoniłyśmy po pomoc, ja w tym czasie byłam umówiona ze znajomymi i dzwoniłam do nich, że sie spóźnię pare minut (mimo ze dzieliło nas pareset kilometrów). Szukając przystanku z którego mogłabym dojechac na spotkanie znalazłam się w jakimś budynku budynku. Były w nim dwa pomieszczenia. W jednym stały kobiety z dopiero urodzonymi dziećmi (było ich z 6), a w drugim pomieszczeniu było mnóstwo nagich ciężarnych kobiet. Wszędzie stały łóżka polowe i łóżeczka dla dzieci które mają się narodzić. I w tym pomieszczeniu stałam z mamą, chociaz samochód zepsół nam się na jakiejs polnej drodze.

Dziewne miewam te sny :|

 

aha i w tym śnie dzwoniła do mnei kolezanka z która byłam umówiona i była zapisana u mnie w telefonie Ab Abdul ;p Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ;p

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Iguanna

Najwidoczniej obawiasz się że nie zdążysz wszystkiego pozałatwiać na czas wyniku popełnienia błędów albo nagłej niekorzystnej sytuacji (zepsuty samochód) i nie będziesz mogła popchnąć spraw dalej.. jesteś jakby w "polu" z robotą.. tymbardziej że terminy nieuchronnie się zbliżają (kobiety w ciąży czekające na poród)

Link to comment
Share on other sites

Zadziwiające, jest dokładnie tak jak mówisz. Chyba zacznę bardziej interesować się snami :)

 

Bardzo dziękuję za interpretację :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...