Skocz do zawartości

Sen z pogranicza fantasy: wampir, zaginiona przyjaciółka, poszukiwania


Lervana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo prosze o pomoc w interpretacji mojego snu ;) Rozgrywał się on w częściach.

 

Część pierwsza:

Byłam z moim lubym w jakiejś mieścinie której nie mogę sprecyzować. Wydawało się być dość dużym, zatłoczonym miastem. Spacerowaliśmy i rozmawialiśmy jak normalna para.

Wtem zauważyłam, że ma on na szyi krew, nie przeraziłam się - jak by było to coś naturalnego. Starłam ją - nie było rany. Pojechaliśmy do mojej przyjaciółki - mieszkała na wsi. Gdy już zmierzaliśmy w stronę jej domu uszczypnęłam go w policzek, nie zabolało go. raz, drugi, trzeci. Za każdym razem mocniej a ten i tak nic nie czół t.j nie czół bólu.

<sen się urywa>

 

"Część druga"

Nie wiem czy minęło dużo czasu od poprzednich zdarzeń jednak nadal byliśmy na tej samej wsi, z takim samym zamierzeniem - odwiedzić przyjaciółkę. Jedyną różnicą było to, że stwierdziliśmy iż stał się on wampirem. Dość dziwna była reakcja na tą wiadomość - pełen spokój, jak by to była rzecz w pełni naturalna. A nawet w jakimś stopniu się tym cieszyliśmy. Nie musiał bać się światła - więc nie był jakimś typowym wampirem z horrorów. Jego głównym talentem była nieprawdopodobna szybkość. Która mi... imponowała.

 

Dotarliśmy do domu przyjaciółki - odczuwałam za nią ogromną tęsknotę i strach o nią. Moje obawy nie poszły na marne. jej dom przypominał ruinę. Całe piętro i dach były zawalone. Jedynie został nienaruszony kawałek podłogi jej pokoju na piętrze. Stały na nim szafa i biurko a na tym ostatnim leżały pieniądze na remont - tak jak by ona była winna temu co tam zaszło. Sama jednak znikła.

 

Na parterze,koło do połowy zniszczonych schodów stał chłopak przyjaciółki - mój przyjaciel. Próbował się do niej dodzwonić - jednak na marne. Postanowiłam z mym kochanym wampirkiem jej poszukać. Ja + wampir = duże szanse... Tak myślałam w śnie.

 

Poszliśmy na górę. Mój chłopak - wampir postanowił zapamiętać jej zapach - dla niego tropienie miało stać się czymś naturalnym. Gdy już wyniuchał to co chciał wziął mnie na plecy i skoczył z piętra na ogród. postawił mnie na ziemie. Szliśmy przez wysoką, zieloną trawę. Nagle moją stopę przeszył ogromny ból, przyczyną był zardzewiały drut który wbił mi się w wierzchnią stronę stopy, mniej więcej na środku. bez problemu go wyciągnęłam. Wydaje mi się, że rana nie krwawiła.

 

Razem z ukochanym wyruszyłam na poszukiwanie przyjaciółki.

 

Część III

 

Byliśmy znów w tym niezidentyfikowanym mieście. Chwile szłam sama, otoczona masą ludzi. Wtem usłyszałam że mój wampirek do mnie biegnie z nadnaturalną prędkością. Wystraszyłam się, że ktoś może to zobaczyć lub usłyszeć więc bez odwracania się wyciągnęłam prawą rękę w odpowiednim momencie i zatrzymałam go prosząc by tak nie biegał. Cieszył się z nowej umiejętności a ja wraz z nim.

 

Jednak ludzie nie zwracali uwagi na niego, nie widzieli mega szybkiego wampira, nie słyszeli jak biegnie. Ja zaś na odwórót.

 

Uśmiechnął się do mnie i wziął mnie na ręce i pognał ze mną tropem przyjaciółki.

 

Dalszej części niestety nie pamiętam.

 

Co do ogólnego opisu snu:

 

- uczucia: byłam bardzo podekscytowana tą sytuacją, cieszyłam się ale i mu zazdrościłam. Chciała być także wampirkiem. A zarazem byłam smutna ponieważ poszukiwałam przyjaciółki i strasznie się o nią martwiłam.

także strsznie imponowała mi ta szybkość. Gdy się przemieszczał - to było tak jak bym stawała się najszczęśliwszą osobą na świecie...

 

- czas i przestrzeń: było lato, dominowały jasne barwy, teraźniejszość, chyba było to południe bądź popołudnie

 

- mój wiek: 18lat

 

Sen ten wywarł na mnie bardzo duże wrażenie. Nigdy się tak nie czułam. Rano nie chciałam się z niego wyrwać. Cały dzień o nim rozmyślałam. Od ana mam chęć do niego powrócić.

 

Może to istotne: z przyjaciółką ma kontakt, mamy się zobaczyć za parę dni.

 

Proszę o próbę interpretacji tego jakże dziwnego snu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny sen z cyklu moje ulubione ;) bajkowa sceneria archetypy, przeczucia

 

po pierwsze wampir jest zakodowanym w podświadomości obrazem idealnego partnera, Animusem, niektóre kobiety podświadomie nie koniecznie zdają sobie sprawę z tego obawiają się mężczyzn, bo np. nie miały poprawnych relacji z ojcem, bo przejęły energie matki a jej związek lub związki nie były fajne, i teraz taka kobieta śni o mężczyznach jako o wampirach, demonach, o tym że ją gonią jakieś płodne i silne zwierzęta, np. lwy

 

Twój wampirek jest twoim opiekunem, Twoja podświadomość, chce ci pokazać w ten sposób, ze mężczyźni nie są groźni i tak silni i nic Ci nie grozi, naprawia w ten sposób relacje jakie były, są w Twoim otoczeniu, burzy je i mówi, ze sa nie poprawne stąd ta ruina i troska o przyjaciółkę, moim zdaniem ta przyjaciółka to Ty sama, w innej wersji, tej nieświadomej to dobrze, ze się o siebie troszczysz:)

 

ale sen jest wielo etapowy, jedyny wspólny watek, to Twój opiekun, możesz mieć słabość, do nie typowych mężczyn posiadających silną osobowość i się wyróżniać z tumu i wcale się nie dziwie, jeśli w swoim portrecie numerologicznym miała byś mistrzowskie wibracje stopa to Twój słaby punkt kojarzysz piętę Achillesa? Relacje z mężczynami - ale to wskazuje też na miejsce mocy, i czakry na stopach, moim zdaniem rozwijasz w sobie własną moc wampir cię chwali, oznacza to, ze idziesz w dobrym kierunku ta zielona trwa wskazuje, na uaktywnienie sie czakry serca i że poprzez zakochiwanie się i związki rozwijasz się duchowo i to w wielkim tempie ale podobno to taki okres i wiele osób przebudza swą moc, do tego mamy mistrzowska wibracje roku :) i szukasz siebie samej, możesz mieć okres zdawania sobie wielu pytań, dotyczących własnego życia i kierunku w jakim podążasz, taki rodzaj egzystencjalizmu :)

 

 

zwróciłabym się jeszcze w kierunku przyjaciółki, pogadaj z nią czy u niej się nic nie dzieje, moze ona ma podobne problemy do twoich, może potrzebuje twojego wsparcia

 

pozdrawiam i życzę Ci powodzenia :) wielki buziak :*:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...