Jump to content

guenka
 Share

Recommended Posts

witam. z reguly nie interesuja mnie znaczenia snow i tym podobne rzeczy, ale ta jedna rzecz mnie niepokoi. mianowicie, bardzo, baaardzo czesto, zwlaszcza (a nawet chyba tylko) kiedy sni mi sie cos zlego, sytuacja w ktorej chce zareagowac, nie wiem nakrzyczec na kogos, wyzwac go, ale tez kiedy chce krzyknac 'pomocy' kiedy mi, lub komus innemu dzieje sie krzywda i tym podobne, NIE MOGE WYDOBYĆ Z SIEBIE GŁOSU.. przez caly sen normalnie rozmawiam itp, a w takich momentach nie moge nic zrobic. bardzo chce, ale nie moge i wtedy jeszcze bardziej sie denerwuje bo nie moge nic zrobic. wtedy zwykle sie budze, a co nasmiesniejsze ,zwykle krzyczac to, co chcilam krzyknac we snie :/ wiem, dziwne,ale naprawde mnie to niepokoi. moze ktos wie o co chodzi. pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

guenka, takie sny mogą świadczyć o Twoim poczuciu bezsilności w życiu codziennym. Może odczuwasz, że w jakiejś sprawie dosłownie "nie masz głosu", nie masz wpływu na to co się dzieje z Tobą, czy wokół Ciebie.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

zwlaszcza (a nawet chyba tylko) kiedy sni mi sie cos zlego, sytuacja w ktorej chce zareagowac, nie wiem nakrzyczec na kogos, wyzwac go, ale tez kiedy chce krzyknac 'pomocy' kiedy mi, lub komus innemu dzieje sie krzywda i tym podobne, NIE MOGE WYDOBYĆ Z SIEBIE GŁOSU.. przez caly sen normalnie rozmawiam itp, a w takich momentach nie moge nic zrobic. bardzo chce, ale nie moge i wtedy jeszcze bardziej sie denerwuje bo nie moge nic zrobic.

Wg mnie chodzi o technikę śnienia.

 

Kiedy rozmawiasz we śnie, robisz to bez wysiłku i specjalnego zwracania na to uwagi. Kiedy zaczynasz się na tym skupiać, pojawiają się trudności. Tak?

 

Podobnie może być z bieganiem we śnie - jeśli trzeba uciekać, nogi odmawiają posłuszeństwa. Wcześniej nie skupiamy się aż tak na technice przenoszenia się z miejsca na miejsce.

 

Wygląda na to, że kluczem jest swoboda, lekkość śnienia. Wysiłek wszystko psuje.

 

A gdyby przełożyć to na zachowanie w "realnym" świecie?...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...