Skocz do zawartości

klaudia_ozo

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie ze mialam wyjechac a raczej uciec z domu z grupa 4 motocyklistow... jednym z nich byl chyba sebastian bach z skid row... siedzialam z nim na jednym motocyklu (nie byly wyscigowe tylko jakies harleje) i kiedy sie odwrocilam przerazilam sie bo zobaczylam potezna burze i huragan. zeskoczylam z motoru i zabralam moje zeczy ale motocyklisci dalej jechali i nawet nie zauwazyli ze zniknelam... ja w tym czase poszlam do domu... po burzy wyszlam na lawke przed blokiem i bylam bardzo smutna bo chcialam byc z tymi harlejowcami i martwilam sie o nich. po chwili przysiadl sie do mnie chris garwer (tatuazysta z miami ink) i zaczol mnie pocieszac... i mowil ze nic im nie jest i ze jak chce to moze mnie do nich zawiezc... potem jechalismy tez motorem i pojechalismy na myjnie samochodowa i ukradlismy samochud (zielonego malucha) potem znowu jechalismy i zatrzymalismy sie na stacji... on kupil wode i jedzenie i znowu jechalismy... i zatrzymalismy sie nad rzeka.... i tam nas okradli z pieniedzy... i sie obudzilam :/ co to moze znaczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...