Skocz do zawartości

pajaki,krew,zeby, winda prosze o pomoc


chakus

Rekomendowane odpowiedzi

witam dziewczyny,mam powazny proble,kilka dni z rzedu snia mi sie pajaki...a to,ze zabijam,a to,ze widze,snila mi sie tez winda,ktora jezdzila w dol(az pod poziom wody i sie topilam) i w gore(wybijala sie w powietrze) i tak bez konca strasznie sie balam,nie bylo w niej podlogi,tylko dwie skrzyzowane rurki,ktorych sie trzemalam..az w koncu wypchnelam scianke i udalo mi sie uciec..w windzie zostaly jeszcze dwie os.chcialam wrocic po nie z pomoca,ale w budynku nie mozna bylo odnalesc juz tej windy.....a dzis to juz najgorsze...snilo mi sie,ze przechodzilam przez most w ktorym brakowalo desek...byly tylko dwie bo bokach w tym jedna zlamana..szlam wiec po tej jednej i w zebach trzymalam line,ktora to zachaczyla sie o jednego i go wyrwala...chcialam wyciagnac line,ale byla strasznie napieta..zostal tylko korzen,to byla 4ka...zalalam sie krwia...krew ciekla mi po calej szczece,i na cale cialo az do wody,ktora sie czerwona robila...ale przeszlam przez ten most i znalazlam sie w niemczech..,prosze pomozcie mi zinterpretowac te sny..boje sie ich troche dziwne,ze codziennie cos zlego mi sie sni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sny są odzwierciedleniem stanu naszej psychiki. Jeśli masz zły okres, to normalne, że pojawią się niezbyt miłe obrazy. Tak samo jest, jeśli się czegoś obawiasz.

 

Tutaj wydaje mi się, że winda i most mogą obrazować jakąś trudną drogę. Konkretny cel jest po jej drugiej stronie, ale może obawiasz się, że jest to zbyt ciężkie. Że poniesiesz kierując się ku temu celowi stratę (ludzie w windzie, ząB).

Jednak podświadomość Ci posuwa, że masz tyle sił, żeby wyjść z tego zwycięsko.

 

Pozdrawiam i przypominam, że sen najlepiej jest w stanie zinterpretować osoba, która śniła. Warto się przyjrzeć w tym przypadku lękom, obawom, sytuacji osobistej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...