Skocz do zawartości

Sen o nadchodzacej burzy


adasio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o interpretację snu . Śniło mi sie ze jestem w domu z dziecmi i widze przez okno nadchodzaca burze z błykaiewcami i grzmotami, nagle wiatr wyrywa okno , szleje wiatr i błyskawice sie zblizają, Poźniej widze jak burza oddala sie i omija dom. Bardzo prosze o interpretacje tego snu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I mi sie snila burza, przeczytalam kilka sennikow i wszedzie ma zle znaczenie, ciezka dlugotrwala choroba, rozstanie z przyjacoilmi, bardzo zle interesy....... :( Hmm...czasami lepiej nie wiedziec co oznaczaja, bo wtdey z niepokojem czekasz co i kiedy sie wydarzy ,tak jak ja teraz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniela797, a może spojrzeć by na sen całościowo, a nie interpretować go pod kątem tylko jednego symbolu hmm? Poza tym zwykłe codzienne sny nie niosą przesłania dotyczącego tego co ma się wydarzyć. Mówią co najwyżej o tym co już się w naszym życiu dzieje, o naszych obawach czy marzeniach. Jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś snów proroczych to bardzo mało prawdopodobnym jest aby ten takim się okazał.

A takie "dobre" senniki możesz z miejsca wywalić do kosza.

 

 

 

adasio, najistotniejszym symbolem w Twoim śnie jest okno, które zostało wyrwane.

Burza odzwierciedla jakiś burzliwy, okres, jakieś zawirowania. Okno zaś to Twoje (lub wspólne, rodzinne) perspektywy, plany na najbliższą przyszłość. Twoje okno zostało wyrwane, co oznacza gwałtowną zmianę planów z przyczyn niezależnych od Ciebie.

Ważnym czynnikiem jest również to, że Ty i dzieci wyszliście z tej burzy bez szwanku - ominęła wasz dom, co oznacza że problemy nie odbiły się na Twoim życiu rodzinnym.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pismo :-) Martwie sie jezeli cos mi sie sni zlego,raz moj sen sie sprawdzil jeszcze nastepnego dnia,bylo to straszne przezycie,ktorego nie chcialabym przezyc ponownie i zyczyc komus !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...