Skocz do zawartości

Proszę o interpretację nietypowego snu


hubert9003

Rekomendowane odpowiedzi

W moim śnie znalazłem się w raz z siostrą i nieznanymi ludźmi w sadzie przy moim domu rodzinnym. Początkowo była sielanka, aż nagle niebo się zachmurzyło i po chmurach zaczęły pełza niezliczone pioruny, huk był niesamowity i nieprzerwany non-stop. potem nagle chmury zniknęły i naszła noc, że widziałem gwiazdy na niebie, ale od gwiazdy do gwiazdy wciąż chodziły pioruny. obok mnie stałą moja siostra i powiedziała "koniec świata". byłem w tym śnie niezwykle przerażony. potem patrząc jak pioruny odbijają się od gwiazd nagle zobaczyłem ogromną kule na niebie. koloru niebieskiego. jakby planeta, ale przesłaniała mi wszystko, była niesamowita, jasna błękitna i miała dookoła pierścień tego samego koloru w dziwne znaczki, który kręcił się w prawo. Co najciekawsze to żaden piorun nie trafił w ziemię, chociaż była ich masa. z góry dziękuje za interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, ja specjalistką nie jestem ale też mialam podobne sny o ciemnych chmurach, piorunach i wydaje mi się że moga one symbolizować konflikty - u Ciebie we śnie pojawia sie siostra i ktoś nieznany - jak napisaleś... zastanow się czy moze Twoja siostra lub wy oboje nie macie z kimś lub między soba lub w jeszcze innej konfiguracji jakichś konfliktow - jak to sie popularnie mowi może "cos wisi w powietrzu". ale co jest dobrym znakiem to zakończenie - bo we śnie piorun nie trafil w ziemie - wydaje mi sie ze to dobrze - no i napisales o tym czyli zaskoczylo Cie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...