Jump to content

Proszę o interpretację nietypowego snu

hubert9003
 Share

Recommended Posts

W moim śnie znalazłem się w raz z siostrą i nieznanymi ludźmi w sadzie przy moim domu rodzinnym. Początkowo była sielanka, aż nagle niebo się zachmurzyło i po chmurach zaczęły pełza niezliczone pioruny, huk był niesamowity i nieprzerwany non-stop. potem nagle chmury zniknęły i naszła noc, że widziałem gwiazdy na niebie, ale od gwiazdy do gwiazdy wciąż chodziły pioruny. obok mnie stałą moja siostra i powiedziała "koniec świata". byłem w tym śnie niezwykle przerażony. potem patrząc jak pioruny odbijają się od gwiazd nagle zobaczyłem ogromną kule na niebie. koloru niebieskiego. jakby planeta, ale przesłaniała mi wszystko, była niesamowita, jasna błękitna i miała dookoła pierścień tego samego koloru w dziwne znaczki, który kręcił się w prawo. Co najciekawsze to żaden piorun nie trafił w ziemię, chociaż była ich masa. z góry dziękuje za interpretacje.

Cześc, ja specjalistką nie jestem ale też mialam podobne sny o ciemnych chmurach, piorunach i wydaje mi się że moga one symbolizować konflikty - u Ciebie we śnie pojawia sie siostra i ktoś nieznany - jak napisaleś... zastanow się czy moze Twoja siostra lub wy oboje nie macie z kimś lub między soba lub w jeszcze innej konfiguracji jakichś konfliktow - jak to sie popularnie mowi może "cos wisi w powietrzu". ale co jest dobrym znakiem to zakończenie - bo we śnie piorun nie trafil w ziemie - wydaje mi sie ze to dobrze - no i napisales o tym czyli zaskoczylo Cie to