Jump to content

Motywy Pisma Św. i OOBE!


Daqiunia
 Share

Recommended Posts

To był istny koszmar! Co on może znaczyć? Informuję ze może z 2 tygodnie temu odkryłam co to jest te OOBE i wtedy mnie to bardzo zainteresowalo... Ale teraz wogóle o tym nie myślę ani o tym nic nie szukam na necie!

 

Dzisiaj śniło mi się że byłam w klasie. I kazali mi wyjść z ciała. To wyszłam. Poszłam na korytarz. Nikt mnie nie słyszał nikt mnie nie widział. Moje ciało zostało w klasie. Komunikowałam się pisząc flamastrem na kartce papieru. Gdy wychodziłam z ciała czułam mrowienie.

Póżniej usłyszałam że ktoś zabił moje ciało. Krzyczałam prosiłam ale ucznowie mnie nie słyszeli ani nie widzieli...;/ Myślałam co ja zrobie? Bedę się błakać całe życie? Co z moją rodzina?

Potem była akcja na cmenatrzu. To nie był zwykły cmentarz. Nie było żadnej drogi ani domów w poblizu. Tylko łaki i las. Było ciemno. Ze mną był mój tata. Szukaliśmy czegoś. Nie wiem czego. Myślałam w tym śnie że gdybym była tu sama to bym się bała ale że tata tu jest to czuję się bezpiecznie. (Nadal nie miałam ciała - byłam duchem )

Póżniej dalej jako duch byłam na komputerze. Dostałam e-mail od mojej przyjaciółki. Pisała mi coś kodem. Bo ci co zabili moje ciało byli przy niej. Pisała mi coś o Piśmie Św.

Pisała coś o Ksiedze J.

Nie wiedziałam co to te J. Potem przypomniało mi się ze ksiądz dał nam kartki z skrótami do nauczenie się... ( i to była prawda! mam ją! na jutro trzeba się nauczyć)

i przypomniało mi się ze ten J to pewnie Jan.

Pobiegłam po Pismo Św. i poszukałam ewangeli św. Jana

znalazłam. Była tam też jakaś modlitwa. Poszłam do pokoju rodziców uklękłam przed łózkiem (nad łóżkiem mają obrazek Maryji) i zaczęłam się modlić. poczułam mrowienie takie jak opuszczałam ciało... zaczęłam jeszcze bardziej gorliwie się modlić. za oknem był jakiś pociąg. I w tym samym momencie co mi przywracało ciało szyby od pociągu zaczęły się rozbijać i pryskały na wszystkie strony.

 

(To był sen! Nie żadne OOBE ani podróż do świata astralnego!)

To był istny koszmar! Co on mógł znaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...