Skocz do zawartości

prosze o interpretacje snu: moj chlopak ma zafarbowane wlosy


yasminna

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o interpretacje co oznacza ten sen: widze mojego chlopaka i ma zafarbowane wlosy, na ciemno, na dodatek tak nierowno jakos, czytalam ze sama farba moze oznaczac ze ktos mnie oszukuje, ale nie ma interpretacji co oznaczaja farbowane wlosy - choc domyslam sie ze pewnie znaczy to cos podobnego, dodam ze to snilo mi sie noc wczesniej a dzis dowiedzialam sie od osob trzecich ze oklamal mnie w sprawie zdrady, dlatego postanowilam sprawdzic znaczenie tego snu. Prosze o pomoc w interpretacji oraz mam pytanie: czy mozliwe ze ja to podswiadomie wyczuwalam? Kochani wyrazcie swoja opinie, bardzo mi na tym zalezy.

Edytowane przez yasminna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

może chodzić o oszukiwanie, no i że jest taki "farbowany lis",

udaje kogoś kim nie jest, zmienić kolor to tez chęć zmiany siebie,

też może być chęć ukrycia swojej prawdziwej tożsamości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje mary mary! zaskakujace jest jednak to ze sen uprzedzil dzisiejsze wydarzenie choc z drugiej strony moze po prostu sie tego spodziewalam mimo ze zamknelismy ten temat jakis czas temu to ja chyba nie bardzo w to wierzylam co moj farbowany lis mowi, interesujace tez ze nie zainteresowal mnie ten sen dzien wczesniej, tylko po tym jak sie dowiedzialam..czyzby intuicja, ciekawe sa te wszystkie parapsychologiczne zjawiska (nie wiem czy dobrze to nazwalam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...