Skocz do zawartości

Gość Ziom

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie snilo , ze bylam w tunelu na podworku z moimi znajomymi . Mielismy wszyscy galowe stroje i zaczelismy tanczyc . Wtedy zobaczylam ze moja kolezanka poszla do grupki moich kolegow . Podeszlam do nich a tam akurat przebywal moj kolega , ktory kiedys byl moim przyjacielem i , ktory poprosil mnie o chodzenie ze soba . Ja mu wtedy odmowilam i od tamtej pory nasze drogi sie rozeszly . Teraz natomiast sie w nim znowu kocham , i wiem ze on o tym nie wie . Snilam ze porwalam go w tedy do tanca i tanczylam z nim do upadlego , tak romantycznie . Potem usiadlismy na schodki i rozmawialismy . Na tym moj sen sie skaczyl . A wiec co moze to oznaczac ? Czy jest jakas szansa , ze moze sie we mnie jeszcze zakochac ? Mimo tego , on sni mi sie kazdej nocy , i to od dluzszego czasu . Niewiem co o tym myslec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A co jeśli się, śni że widzę parę w tańcu? Śniło mi się, że widziałam dwojga ludzi pięknie tańczących, z energią i pasją. Oglądałam ten ich taniec z wielkimi emocjami, a gdy nagle tancerka upadła co wyglądało bardzo groźnie, strasznie się wystraszyłam, że coś się jej stanie, lecz po chwili wstała i z powrotem jak gdyby nigdy nic tańczyła z partnerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Śnilo mi sie , ze poszlam na festyn w moim miescie z kolezankami . Siedzac tam z nimi podszedl do mnie nieznajomy mi chlopak i zaprosil mnie do tanca. Poszlam z nim . Kiedy skonczylismy tanczyc , zaprosil mnie do miejsca ,w ktorym nikogo nie bylo . Chcial mnie pocalowac. Nastepnie znalazlam sie u kolezanki w domu . Poszlysmy z jej domu znowu na festyn . Ten chlopak w moim snie mial na imie Karol i byl z Rzeszowa - tak mi sie przedstawil . Spotkalam go idac na festyn . Ten Karol mnie pocalowal , a ja caly czas myslalam o chlopaku , w ktorym jestem strasznie zakochana. Tanczac z tym chlopakiem czulam sie naprawde fajnie , poniewaz przez chwile spedzona z nim , zapomnialam o chlopaku w ktorym jestem zakochana w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może to zapowiadać związek lub jeśli już z kimś jesteś to w obecnym związku będzie harmonia i wzajemne zrozumienie. Taniec to także symbol erotyczny... Lub po prostu dostaniesz zaproszenie na imprezę towarzyską...

 

Pozdrawiam (:

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ćwiczyłam z moim chłopakiem tańczenie, bo słabo mu szło. Były to zwykłe piosenki. Niespodziewanie przerwał taniec i rzucił się ze mną na łóżko. On leżał na plecach, ja na nim i patrzyłam na jego twarz. Zanucił piosenkę o ślubie. Udałam wkurzoną, że zaczął nucić piosenkę o ślubie, ale tak na prawę cieszyłam się, bo zależało mi na tym, by wziąć z nim ślub. On cieszył się bardzo w tym śnie, że jestem z nim w związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...