Jump to content

Pociąg, śmierć, dziecko.


justyna2949

Recommended Posts

Witam.

 

W śnie mojej córce ugrzęzła noga w torach, była z nią jeszcze jedna dziewczynka i próbowała jej nogę wyciągnąć, jechał pociąg nie zdążyłam dobiec i patrzyłam jak pociąg je przejeżdża. W tym momencie się zerwałam.

Link to comment
Share on other sites

Pociąg symbolizuje zmiany. Nie wiem w jakim wieku jest Twoja córka, ale jej obecność w śnie połączona z symbolem pociągu może oznaczać, że ona się zmieni. Może wkroczyć w okres buntu, dojrzewania, może się uspokoić - sama powinnaś to wiedzieć :D A Twoja bezradność wobec wypadku jest bezradnością na jawie. Nie możesz nic zrobić, Twoje dziecko dorasta, uniezależnia się lub jest dorosła, stawia własne kroki(zgaduję, bo nie znam jej wieku, byłoby łatwiej gdybym go znała, ale sama na pewno dopasujesz te symbole to sytuacji :D)

 

Nie martw się raczej treścią tego snu(czyli pewnie śmiercią córki). Nie wróży to nic złego, raczej szczęście i długie życie. Co do drugiej dziewczynki tam przebywającej - nie mam pojęcia. Ale to ciekawe, bo może oznaczać np. Twoje podświadome chęci posiadania drugiego dziecka, albo pragnienie pomocy w wychowaniu tego, które już masz

Link to comment
Share on other sites

5 lat to wiek, gdzie maluchy wyszły już dawno z pieluch i nie są już takimi maluchami, więc sprawa jest jasna. Pewnie się boisz jak sobie poradzi w szkole, ten sen musiał być sygnałem od podświadomości, że masz w głowie takie lęki. Ale nie martw się, symbolika snu jest pozytywna, mimo tragicznej treści :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...