Jump to content

Pev4
 Share

Recommended Posts

Witam, śniło mi się, że nie mogłem wyłączyć komputera, próbowałem wszystkimi przyciskami, i dopiero po wielu próbach się udało. Co to może oznaczać?

Aha i tej nocy śnił mi się drugi sen, otóż byłem w dużym wesołym miasteczku z dalszą rodziną i zastanawialiśmy się, którą kolejką pojechać. Parę nocy temu śniło mi się coś podobnego tyle, że byliśmy na basenie i jeździliśmy rurami. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Nie możesz wyłączyć myślenia, analizowania, pracy umysłu...udaje się, ale musisz się nieźle nagimnastykować.

Te rury, to podobnie jak wyżej - kanały świadomości, kanały intelektu, które połączone z wodą dają całość - emocje (woda) ) + racjonalizm (rury).

Jeźdźliliście rurami czyli tutaj się głównie poruszasz, natomiast sen sugerowałby, żeby włączyć do życia również inne sfery, gdyż już teraz pojawia się problem z wyłączeniem tej pierwszej.

Link to comment
Share on other sites

dręczy mnie sen o tym, że przygotowuję ciasto. śniło mi się to już kilka razy tylko w trochę innych sytuacjach ale w każdym z tych snów nie uopiekłam tego ciasta jedynie przygotowałam. w ostatnim śnie przygotowywałam 2 ciasta: jedne było zwykłe a do drugiego (ku zdziwieniu mojej mamy bo też była w tym śnie) dodałam kakao. nie wiem co to może oznaczać. dręczy mnie to. może macie jakiś pomysł

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej.

To ciasto to jakieś sprawy, które przykuwają Twoją uwagę. A ponieważ upieczone ciasto zazwyczaj jest słodkie - może to dotyczyć również Twoich emocji, związku.

A zatem ugniatasz je, innymi słowy pracujesz nad materiałem - pragnąc zwyczajnych i niezwyczajnych rozwiązań. Stąd to kakao, które dodałaś, ku zdziwieniu swojej mamy. Ona widocznie nie zna Ciebie takiej, tryskającej inwencją.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od dziecka śni mi się czasami dziwny sen. Jestem w jakimś miejsu i nie mogę znaleść drogi do domu .... Co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Potrzebujesz rodzinnego ciepła, którego zresztą poszukujesz...

Na pewno je znajdziesz...w snach droga do domu jest przeważnie kręta...

grunt to nie poddawać sie i szukać wytrwale aż do skutku

pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...