Jump to content

Samolot, latanie może ktoś zinterpretuję ?


maldonado
 Share

Recommended Posts

Witam,

Miałem ostatnio taki sen.

Śniło mi się lotnisko na którym był hangar a w nim samoloty, jeden z nich był mi ofiarowany, albo był mój. Stary srebrny samolot raczej pasażerski z okresów II wojny światowej. W hangarze spędzałem dużo czasu ale raczej tam nie pracowałem. Czułem jakby to była moja pasja i patrzyłem na tą maszynę. Później, choć wcześniej czułem, że nie umiem nią latać. Latałem nim; wiem że byłem bardzo dumny. Pamiętam że w następnej sekwencji snu ktoś przyszedł nie pamiętam jaki mnie zapytał ale wiem że odpowiedziałem że ja nim latam, ktoś z bliskich mi osób. Pamiętam że mówiłem, będziemy nim latać i wyobrażałem sobie jak będzie cudownie latać tu i tam w różne miejsca i poczułem jak zmniejszają się odległości między miastami. Poczułem przywilej z tego powodu. Kolor snu był jak przy zachodzie słońca ciepły, delikatny jak sepia ale kolorowy.

Później pamiętam skrawki z kolejnego snu też o lataniu gdzieś na jakiś polach miałem jakby doczepione skrzydła do rąk i latałem nisko przy ziemi. Potem ktoś tą próbował się też uczyć latać z tymi skrzydłami ale nie wychodziło więc przejąłem inicjatywę i pokazałem jak to się robi czułem jakby to była szkoła latania.

Z następnego nie pamiętam za wiele ale wywarło na mnie duże wrażenie. Byłem na jakimś korytarzu w jakby muzeum na takim balkonowym przejściu koło ściany z boazerią stała szklana gablotka a w niej rzeźba postaci w kadrze jak do zdjęcia w paszporcie. Postać była czarna i popękana jak z fantastycznej 4 ten człowiek ze skały? czy coś takiego. Nie czułem dużego zagrożenia ale wydawało mi się ze jest to mój rywal którego ciężej będzie pokonać.

 

czy można coś z tego zrozumieć??? :szok:

:icon_razz:

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sny o lataniu świadczą o tym że chcesz walczyć z rutyną we wlasnym życiu - jednym słowem walka z ograniczeniami. brakuje Tobie rzeczy zwniosłych, które podniosłyby twoją samoocenę stąd te latanie w snach odreagowujesz "brak polotu" w życiu codziennym.

pozdrawim:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...