Jump to content

Samolot, latanie może ktoś zinterpretuję ?

maldonado
 Share

Recommended Posts

Witam,

Miałem ostatnio taki sen.

Śniło mi się lotnisko na którym był hangar a w nim samoloty, jeden z nich był mi ofiarowany, albo był mój. Stary srebrny samolot raczej pasażerski z okresów II wojny światowej. W hangarze spędzałem dużo czasu ale raczej tam nie pracowałem. Czułem jakby to była moja pasja i patrzyłem na tą maszynę. Później, choć wcześniej czułem, że nie umiem nią latać. Latałem nim; wiem że byłem bardzo dumny. Pamiętam że w następnej sekwencji snu ktoś przyszedł nie pamiętam jaki mnie zapytał ale wiem że odpowiedziałem że ja nim latam, ktoś z bliskich mi osób. Pamiętam że mówiłem, będziemy nim latać i wyobrażałem sobie jak będzie cudownie latać tu i tam w różne miejsca i poczułem jak zmniejszają się odległości między miastami. Poczułem przywilej z tego powodu. Kolor snu był jak przy zachodzie słońca ciepły, delikatny jak sepia ale kolorowy.

Później pamiętam skrawki z kolejnego snu też o lataniu gdzieś na jakiś polach miałem jakby doczepione skrzydła do rąk i latałem nisko przy ziemi. Potem ktoś tą próbował się też uczyć latać z tymi skrzydłami ale nie wychodziło więc przejąłem inicjatywę i pokazałem jak to się robi czułem jakby to była szkoła latania.

Z następnego nie pamiętam za wiele ale wywarło na mnie duże wrażenie. Byłem na jakimś korytarzu w jakby muzeum na takim balkonowym przejściu koło ściany z boazerią stała szklana gablotka a w niej rzeźba postaci w kadrze jak do zdjęcia w paszporcie. Postać była czarna i popękana jak z fantastycznej 4 ten człowiek ze skały? czy coś takiego. Nie czułem dużego zagrożenia ale wydawało mi się ze jest to mój rywal którego ciężej będzie pokonać.

czy można coś z tego zrozumieć??? :szok:

:icon_razz:

Witam!

Sny o lataniu świadczą o tym że chcesz walczyć z rutyną we wlasnym życiu - jednym słowem walka z ograniczeniami. brakuje Tobie rzeczy zwniosłych, które podniosłyby twoją samoocenę stąd te latanie w snach odreagowujesz "brak polotu" w życiu codziennym.

pozdrawim:

Sławomir