Jump to content

chodzenie po wodzie - bardzo prosze o interpretacje

melcia25
 Share

Recommended Posts

Cześć

Moja prośba dotyczy interpretacji snu, w którym widziałam zbiornik z wodą (czystą). Szłam za kimś i w pewnym momencie ta osoba doszła do tego zbiornika i zwyczajnie przeszła na drugą stronę boso po wodzie. Ja bałam się przejść, bo nigdzie nie było mostu, a nie miałam odwagi wejść do wody bo bałam się, że się utopie.

Szłam więc drugą stroną w tym samym kierunku co ta osoba (widziałam ja po drugiej stronie) w pewnym momencie, zbiornik znalazł się pod jakimś dachem i było tam już wszędzie sporo osób po jednej i po drugiej stronie. Nagle ta osoba znalazła się po tej samej stronie co ja ale dość daleko, widziałam jednak jej ozy i wbity we mnie wzrok.

Później szlam gdzieś wraz z innymi ludźmi i przechodziłam obok niego, ale on rozmawiał przez telefon, miał spuszczoną głowę, wiec widziałam tylko długie czarne rzęsy.

W następnej części probowalam przechodzić znowu na drugą stronę, ale nie było już ścieżki, trzeba było iść krawędzią zbiornika i uważać żeby do niego nie wpaść, bardzo se bałam probowalam zawrócić ale każda droga była taka sama. W końcu dostałam się na koniec tego zbiornika, weszłam do czyjegoś domu, w którym było pełno niebieskich butów, byłam zdenerwowana, ale wiedziałam ze muszę wejść wyżej. Wiec wyszłam na jakieś piętro, dach, przez sufit drewniany wraz z kimś kto już tam był i coś śpiewał.

I to by było na tyle, wiem, że to brzmi co najmniej idiotycznie, ale sen był dość chaotyczny i nie umiem go inaczej opisać :oczko_na:

Najbardziej zależy mi na interpretacji pierwszej części i osoby chodzącej po wodzie.

Pozdrawiam,

Melcia.