Jump to content

chodzenie po wodzie - bardzo prosze o interpretacje


melcia25
 Share

Recommended Posts

Cześć

 

Moja prośba dotyczy interpretacji snu, w którym widziałam zbiornik z wodą (czystą). Szłam za kimś i w pewnym momencie ta osoba doszła do tego zbiornika i zwyczajnie przeszła na drugą stronę boso po wodzie. Ja bałam się przejść, bo nigdzie nie było mostu, a nie miałam odwagi wejść do wody bo bałam się, że się utopie.

 

Szłam więc drugą stroną w tym samym kierunku co ta osoba (widziałam ja po drugiej stronie) w pewnym momencie, zbiornik znalazł się pod jakimś dachem i było tam już wszędzie sporo osób po jednej i po drugiej stronie. Nagle ta osoba znalazła się po tej samej stronie co ja ale dość daleko, widziałam jednak jej ozy i wbity we mnie wzrok.

 

Później szlam gdzieś wraz z innymi ludźmi i przechodziłam obok niego, ale on rozmawiał przez telefon, miał spuszczoną głowę, wiec widziałam tylko długie czarne rzęsy.

 

W następnej części probowalam przechodzić znowu na drugą stronę, ale nie było już ścieżki, trzeba było iść krawędzią zbiornika i uważać żeby do niego nie wpaść, bardzo se bałam probowalam zawrócić ale każda droga była taka sama. W końcu dostałam się na koniec tego zbiornika, weszłam do czyjegoś domu, w którym było pełno niebieskich butów, byłam zdenerwowana, ale wiedziałam ze muszę wejść wyżej. Wiec wyszłam na jakieś piętro, dach, przez sufit drewniany wraz z kimś kto już tam był i coś śpiewał.

 

I to by było na tyle, wiem, że to brzmi co najmniej idiotycznie, ale sen był dość chaotyczny i nie umiem go inaczej opisać :oczko_na:

 

Najbardziej zależy mi na interpretacji pierwszej części i osoby chodzącej po wodzie.

 

Pozdrawiam,

 

Melcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...