Skocz do zawartości

Ciężka przytłaczająca kula


simon2142

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około 10-12 lat mam dziwny powracający sen.

 

Widzę bardzo szybko zbliżającą się kulę która trafia prosto w moje ręce, na początku jest ona mała ale bardzo ciężko jest mi ją odepchnąć od siebie. Po chwili staje się coraz większa i cięższa. Staram się nią unieść ale brak mi sił, mimo wszystko nie daję za wygraną, po paru minutach takiej walki, kula przerasta mnie 10-cio krotnie i miażdży, po czym budzę się zlany zimnym potem.

 

Kula zazwyczaj wygląda na stop jakiegoś szarego metalu, nie błyszczy się i ma na powierzchni dziwne żlobione paski

 

coś w stylu poniżej.

 

Yfrog Image : yfrog.com/mokulaej

 

Z góry dziękuję za interpretacje tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indhi

Jeżeli sen się powtarza znaczy,że nie wyciągnąłeś wniosków i nie wprowadziłeś niezbędnych zmian,gromadzisz problemy nie znasz ich źródła pochodzenia i to Cię dręczy,generujesz sytuacje, których nie rozumiesz..rozwiązanie jest w Tobie sam siebie wyniszczasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Postaram ci sie trochę pomóc bo musisz sama znaleść sytuacje, która powoduje powracanie snu. Kula w kolorze szarym jest związana z matrią w ruchu, pracą, pieniędzmi dodatkowo trafiająć w twoje ręce może wskazywać na to że dortyczy to czynności które wykonujesz zarobkowo (ręce narzędzie naszej pracy). Dostajesz jakieś zadanie z którym na początku starasz się sobie radzić ale im więcej wysiłku wkładasz w przezwyciężenie przeszkody tym jest ona większa. Walka jest bezcelowa - syndrom Syzyfa. Musisz przypomnieć po jakich wydarzeniach w życiu realnym sie ten sen powtarza i sposobem "uskoczyć" przed "twoją kulą"

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...