Jump to content

boso na drewnianym moście podczas powodzi


anurma
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację mojego snu sprzed 3 dni:

 

Śniło mi się, że widziałam powódź - drzewa i krzewy zalane wodą, dość mętną, ale spokojną. Weszłam na coś w rodzaju mostu lub pomostu albo platformy (było to płaskie, nie miało żadnych barierek ani elementów wystających do góry, jak to we współczesnych mostach. W każdym razie konstrukcja była cała z drewna i wyglądała dość solidnie. Poziom wody prawie dotykał jej krawędzi. Chciałam iść na przód, ale przede mną pomost ginął w krzakach i w wodzie. Stałam, zastanawiając się, co dalej. Spojrzałam pod nogi i zobaczyłam, że stopy (byłam boso) mam zanurzone w wodzie, była ona bardzo czysta i przezroczysta, nie taka mętna jak naokoło mostu. Ponadto zauważyłam, że szerokie deski, którymi pokryty jest most, są w różnych kolorach, a ja stoję na czerwonej. Wtedy wydało mi się, że ktoś mnie woła po imieniu, to był jakby głos mojej babci (babcia żyje). Odwróciłam się do tyłu o 180 stopni. Nie widziałam nikogo, ale zobaczyłam, że po tej stronie deski są zupełnie suche, a most dochodzi do brzegu, od którego przechodzi w piaszczystą drogę, otoczoną przez drzewa, o bardzo ciemnych koronach. Pobiegłam w tamtą stronę, chcąc jak najszybciej opuścić most.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Dziś dzien zaczynam od mostów, bo są zgodne z moim avatorem, ale ten twój trochę się od niego rózni.

Tak jak juz pisałem dzisiaj most to zmiany, cos co łaczy stare z nowym, dwa brzegi, ten z ktorego idziemy i go znamy naten który jest dla nas nowy dopiero odkrywany. Twój most jest drewniany wskazuje nato że jest to zwiazane z natura instynktami pierwotnymi, ale zalewa go woda razem z twoimi stopami woda jest czysta,( woda to energia a w twoim przypadku jest ona czysta i nieskalana) to dobrze zas zalane stopy i czerwona deska moze wskazywać na uczuciwo- seksulany aspekt tego snu. Na twoim moscie podświadomośc postawiła ci krzaki i to one cię zahamowały - krzaki to jest obraz naszych lęków, przeszkód natury osobistej, nasze pierwotne zahamowania instynkty. Moment wahania i za namową babci (woła cię) wycofujesz się, wracasz na swoja starą drogę tą z której przyszłaś, ta ktorą dobrze znasz ciemne korony drzew symbolizuja twoje mysli są ciemne, drzewo jest symbolem łaczącym podświadomość - korzenie, ze świadomoscią - korona drzewa. Ten symboliczny powrót na "stare sprawdzone śmieci" w połaczeniu z mostem ja odczytuje tak, że boisz się zmian, zmian związanych z uczuciami nie zawierzasz sobie i nie sprawdzasz co jest za krzakami a tam moze jest kraina wiecznej szczęśliowści? Wycofujesz się i wracasz do swich domowych pieleszy w otoczenie które dobrze znasz ale ktore cię NIE WSPIERA przy dokonywaniu wyborów a wręcz odwrotnie jest konserwatywne i zapobiegawcze. Odwagi skoro jest most to musi sie opierać na dwóch brzegach. Idź do przodu los ci sprzyja (czysta woda zalewająca ci stopy).

pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się bardzo trafna. Postaram się o tym pamiętać, jeśli kiedyś ktoś mi stanie na drodze :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...