Jump to content

boso na drewnianym moście podczas powodzi

anurma
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację mojego snu sprzed 3 dni:

Śniło mi się, że widziałam powódź - drzewa i krzewy zalane wodą, dość mętną, ale spokojną. Weszłam na coś w rodzaju mostu lub pomostu albo platformy (było to płaskie, nie miało żadnych barierek ani elementów wystających do góry, jak to we współczesnych mostach. W każdym razie konstrukcja była cała z drewna i wyglądała dość solidnie. Poziom wody prawie dotykał jej krawędzi. Chciałam iść na przód, ale przede mną pomost ginął w krzakach i w wodzie. Stałam, zastanawiając się, co dalej. Spojrzałam pod nogi i zobaczyłam, że stopy (byłam boso) mam zanurzone w wodzie, była ona bardzo czysta i przezroczysta, nie taka mętna jak naokoło mostu. Ponadto zauważyłam, że szerokie deski, którymi pokryty jest most, są w różnych kolorach, a ja stoję na czerwonej. Wtedy wydało mi się, że ktoś mnie woła po imieniu, to był jakby głos mojej babci (babcia żyje). Odwróciłam się do tyłu o 180 stopni. Nie widziałam nikogo, ale zobaczyłam, że po tej stronie deski są zupełnie suche, a most dochodzi do brzegu, od którego przechodzi w piaszczystą drogę, otoczoną przez drzewa, o bardzo ciemnych koronach. Pobiegłam w tamtą stronę, chcąc jak najszybciej opuścić most.

Witam!

Dziś dzien zaczynam od mostów, bo są zgodne z moim avatorem, ale ten twój trochę się od niego rózni.

Tak jak juz pisałem dzisiaj most to zmiany, cos co łaczy stare z nowym, dwa brzegi, ten z ktorego idziemy i go znamy naten który jest dla nas nowy dopiero odkrywany. Twój most jest drewniany wskazuje nato że jest to zwiazane z natura instynktami pierwotnymi, ale zalewa go woda razem z twoimi stopami woda jest czysta,( woda to energia a w twoim przypadku jest ona czysta i nieskalana) to dobrze zas zalane stopy i czerwona deska moze wskazywać na uczuciwo- seksulany aspekt tego snu. Na twoim moscie podświadomośc postawiła ci krzaki i to one cię zahamowały - krzaki to jest obraz naszych lęków, przeszkód natury osobistej, nasze pierwotne zahamowania instynkty. Moment wahania i za namową babci (woła cię) wycofujesz się, wracasz na swoja starą drogę tą z której przyszłaś, ta ktorą dobrze znasz ciemne korony drzew symbolizuja twoje mysli są ciemne, drzewo jest symbolem łaczącym podświadomość - korzenie, ze świadomoscią - korona drzewa. Ten symboliczny powrót na "stare sprawdzone śmieci" w połaczeniu z mostem ja odczytuje tak, że boisz się zmian, zmian związanych z uczuciami nie zawierzasz sobie i nie sprawdzasz co jest za krzakami a tam moze jest kraina wiecznej szczęśliowści? Wycofujesz się i wracasz do swich domowych pieleszy w otoczenie które dobrze znasz ale ktore cię NIE WSPIERA przy dokonywaniu wyborów a wręcz odwrotnie jest konserwatywne i zapobiegawcze. Odwagi skoro jest most to musi sie opierać na dwóch brzegach. Idź do przodu los ci sprzyja (czysta woda zalewająca ci stopy).

pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir

Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się bardzo trafna. Postaram się o tym pamiętać, jeśli kiedyś ktoś mi stanie na drodze :-)