Jump to content

Ksiądz w kościele podczas nabożeństwa, trwająca w nim burza, gaśnięcie świateł, paras

frutti123
 Share

Recommended Posts

Miałam bardzo dziwny sen, śnił mi się kapłan w stroju liturgicznym podczas mszy. Był bardzo ciepłą i serdeczną osobą ale rozmawaijąc z nim miałam poczucie wstydu. Czułam się tak jakbym stała przed nim naga. Rozmawiał ze mną chwilę po czym pokazałmi dwa pierścionki jeden zielony, plastikowy a drugi z jakimś motylem, był cały kolorowy. Podczas tej rozmowy niebo zrobiło się czarne(co było widać przez okzna), zaczęła się burza, światła przygasały. Wnętrze wyglądało jakby ktoś nagle zerwał dach. Potem po kilku grzmotach przybiegł młody chłopak z niebieskim parasolem. Czułam się tam tak jakbym zaraz miała zginąć.

Witam!

Ksiądz w snach oznacza starszego męzczyznę ( czasmi jest to ojciec chrzesny ale przeważnie jest mężczyzna gdzie jest róznica jednego pokoplenia). Na jego ciepło i serdecznośc reagujesz wstydem i poczuciem nagości,może to być ostrzeżenie przed osobami krasomówczymi i roztaczajacymi wspaniałe wizje (pierścineki oraz motyl - ulotne piekno). Prawdziwość jego intencji przedstwia pogoda za oknem. Ale jest ktoś kto czuwa nad tobą, chłopak z parasolem (parasol symbol ochrony) i to on pomoze ci wyjść z opresji. Co do starszego meżczyzny przypomnij sobie jego gesty i szczegóły wygladu to pomoze ci go zidentyfikować w realu i uniknąć zagrożenia z jego strony.

pozdrawiam:

Sławomir