Jump to content

chwila zgrozy! proszę o prękdą odp.

festereknh
 Share

Recommended Posts

sEN CZYTAMY OD DOŁU... Został on bowiem skopiowany z SB w celu utrwalenia wszystkiego szybko z większością szczegułów...

New [09-08, 02:03] festereknh i nie wiem co o tym myslec

New [09-08, 02:03] festereknh jak ktoś to przeczyta, niech da znać na PW co o tym wszystkim sądzi bo ja mam mętlik w głowie po tym tanim shicie z hoolywoodu z mojej głowy

New [09-08, 02:02] festereknh ziemia, pękająca ziemia, dziwne dźwięki, motyw strachu i ucieczki

New [09-08, 02:01] festereknh JESTEM PORYTY! Pobiegłem za dziewczyną a nie z rodziną... Nie wiem co to może znaczyć weszystko, bo znajdowały sie w śnie krzaki, drzewa, łąka, rodzina, kobieta która kocham, inni obcy mi ludzie

New [09-08, 02:00] festereknh potem sie pzebudziłem

New [09-08, 02:00] festereknh i takimi skokami dalej uciekałem sekundę moze 2

New [09-08, 02:00] festereknh zacząłem skakać żeby sie w to wszystko nie wpierniczyć za przeproszeniem

New [09-08, 01:59] festereknh po chwili ucieczki wszystko ucichło i zaczęła pękać w lini prostej ziemia podemną....

New [09-08, 01:58] festereknh słyszałem głosy, żeby nie dotykać krzaków bo sie ziemia osunie.

New [09-08, 01:57] festereknh \ja sie zerwałem i długa za nią i nie mogłem jej dogonic

New [09-08, 01:57] festereknh moja Monika za nami, ale w pewnym momecie widze ze zawrocila i ucieka w 2 strone

New [09-08, 01:57] festereknh nagle moj ojciec łapie mnie na ręce bierze na druga reke siostre i zaczynamy uciekac (gdzies po tej łące) przed siebie\

[09-08, 01:56] festereknh ludzie obok staneli w kole i coś do siebie gadaja w strachu

New [09-08, 01:55] festereknh nagle staje sie panika... złapała sie cała moja rodzina za rece, ja jak bym powiedział, że ich kocham (choć w snach sie nie gada)

New [09-08, 01:54] festereknh tak jak by plyta tektoniczna pekala

New [09-08, 01:54] festereknh dźwięk się ponawia co sekundę... coś mi mówi(w głowie), że ziemia pęka

New [09-08, 01:52] festereknh i nagle zaczynamy słyszeć dziwne dźwięki trudne do opisania... coś w stylu jak w płytkę chodnikową by ktoś przywalił młotkiem...

New [09-08, 01:50] festereknh jest duzo ludzi w okolo... bardzo duzo

New [09-08, 01:50] festereknh we śnie znajdowaliśmy się na skraju lasów, na łące... W sumie kij wie czy to była trawa czy chwasty z sianem, ale chyba to drugie

New [09-08, 01:48] festereknh miałem sen, dosłownie prezed chwilą... Sniła mi się moja rodzina dosłownie cała Mama, tata, siostra + moja dziewczyna z którą jestem ponad rok

SEN CZYTAMY OD DOŁU, jest późno przekleiłem go z SB... Przepraszam za kłopoty i proszę o wypowiedzi!

Pisane na SB w celu prędkiego utrwalenia szczegółów i zapamietania wszystkiego...

ADMINISTRACJĘ uprzejmie proszę i nie zamykanie tematu, nie odstawianie go do archiwum nie usówanie itp...

Nie można dać Ci odpowiedzi na priva bo nie masz 10 postów. A sam sen mówi właśnie o Twoim dorastaniu, wybieraniu swoich ścieżek, obieraniu swojej drogi. Podejrzewam że musisz być bardzo związany z rodziną i stąd tak spektakularne zdarzenia jak pękanie ziemi :)