Skocz do zawartości

zmarły przyjaciel z dzieciństwa jako żywy kochanek


sabina75

Rekomendowane odpowiedzi

śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa w którym swojego czasu byłam zakochana.Był u mnie w domu,w odwiedzinach, przytulał mnie, a ja bardzo chciałam żeby tego nie zobaczył mój mąż. Kolega poszedł wziąśc prysznic (a ja go nie mam tylko wanne), wydawało się że mój mąż wyszedł,ale stał za drzwiami i uśmiechał się pytająco wręcz z ironią. Spuściłam głowę jakbym miała coś do ukrycia albo się tego wstydziła. Mój nieżyjący(dziś) przyjaciel nic nie mówił, pytałam go jak się stało takie nieporozumienie ,że wszyscy myślą że nie żyje, że tak bardzo cierpi jego teraźniejsza dziewczyna,ale on nic nie odpowiedział tylko mnie przytulił.Czułam że bardzo było mi miło,chociaż byłam nie w porządku do męża.Zaznaczam, że mój kolega niedawno zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach, nie widziałam go 20 lat i nie byłam na jego pogrzebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Twój niżyjący przyajciel złozył ci poprostu "koleżeńską" wizytę. Prawdopodobnie wasze więzi z przeszlości dla niego też były ważne. To że w tym śnie nic nie mówił wzmacnia autentyczność tej wizyty ( zmarli ukazujac sie nam w snach "zużywają" dużo energii i mówienie jest wtedy bardzooooooooooooooo trudne), przytulanie zaś można odczytywać że od tej chwili będzie przy tobie i bedzie czuwał nad tobą ( albo się z tobą żegnał to się wyjaśni w dalszych snach). Co do zachowania twojegow w stosunku do męża reakcja normalna - wiadać nawet w śnie kochasz go bardzo i nie chciałabyś tego narazić na szwank.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...