Skocz do zawartości

Woda/lud/zabawa


Racula

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam trochę dziwny sen. Najpierw śniła mi się taka jakby zabawa wiejska (co dziwniejsze zabawa jest dzisiaj w mojej miejscowości), był tam jakiś koleś na wózku i paru innych gości i takie dwie dziewczyny, nie znam ich a jeśli nawet to są dla mnie mało znaczące w życiu. Poszliśmy z tymi dziewczynami i tymi kolesiami nad jakiś staw, bardziej sadzawkę 3x3m i oni nas wrzócili do wody. To znaczy ci chłopcy wrzócili mnie i te dwie laski. Minęło parę chwil, nie jestem pewna, mogła to być doba a mogła to być minuta, wydawało się, że sekunda gdy wyskakiwaliśmy z wody ale dziwne było to, że ci chłopcy zniknęli. Zaczęłyśmy biec ale nigdzie nikogo nie było po kilku chwilach wróciłyśmy nad tą sadzawkę wskoczyłyśmy do wody (tak myślałyśmy ale to był lud a my byłyśmy już duchami) i zobaczyłyśmy siebie zamarzniętych w tej sadzawce i przyszli ci chłopcy pomodlić się czy coś no bo wyszło na to, że nas niechcący zamordowali.

 

Zazwyczaj mam LD więc zdziwił mnie ten sen podwójnie, być może coś oznacza.

Czekam na interpretacje.

 

Racula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to moze byc symbol klopotow.

Zabawa- kojarzy sie z czyms szczesliwym i beztroskim, szczegolnie wiejska zabawa. Goscie zrobili wam glupi kawal wrzucajac was do tej wody co moze sie kojarzyc z beztroska, co do zamarzniecia to moze byc uwiezienie, brak mozliwosci wyjscia z tej sytuacji. Wyjscie z wody itd. moze szukanie pomocy ktorej na dobra sprawe nie istnieje, a modlacy sie chlopcy to wyrzuty sumienia gosci ktorzy wplatali Cie w to wszystko.

Innymi slowy: Przez nieuwage spowodowana dobra zabawa i robieniem sobie kawalow, mozesz sie wpakowac w klopoty z ktorych wyjscie bedzie bardzo trudne bo nie znajdziesz u nikogo pomocy no moze pod koniec problemow, twoi wspoltowarzysze zorientuja sie ze to ich wina i zlapia ich wyrzuty sumienia, dodajmy ze juz troche za pozno. No i to moze sie dosc nieciekawie skonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...