Jump to content

Senna zmiana płci...

amnezja.incognito
 Share

Recommended Posts

Co to może oznaczać jeśli we śnie byłam chłopcem (w wieku 12-14 lat; w rzeczywistości mam 19 lat) zakochanym w starszej ode mnie pięknej dziewczynie?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Purple90
      By Purple90
      Śniło mi się, że całowałem się z dziewczyną dużo młodszą od siebie, którą widziałem już kiedyś we śnie, dawno temu.

Powiedziała mi, że seks popsuje to co między nami jest.

Co znaczy ten sen?
    • Purple90
      By Purple90
      Dzień dobry

Proszę o interpretację poniższego snu.

Śniło mi się, że byłem gdzieś na wykładzie i wyszedłem z niego z piękną blond dziewczyną o fajnej pupie.
      Spodobaliśmy się sobie.

Nawet nie zauważyłem momentu, w którym znalazłem się gdzieś w jaskini z mężczyznami, którzy gdzieś byli w około i też szukali drogi wyjścia.

Jeden mężczyzna przerażał mnie na tyle, że postanowiłem go zabić i gdy trzymałem go od tyłu dusząć w świetle świec jego cień miał skrzydła - to były skrzydła smoka, jakby jego natura uwidoczniła się w cieniu.

Zabiłem go podcinając gardło.

Było blisko wyjście z jaskini zasłonięte zbitymi deskami.

Po odsłonięciu desek przed jaskinią był ogromny długi smok w kolorze siwo-seledynowym.

Smok nie atakował, ale strach było wyjść i zasłoniliśmy z powrotem wejście deskami.

Sen się kończy.

Dziękuję za pomoc w interpretacji.
    • Oxity
      By Oxity
      Pytanie: jak potoczy się dalej nasza znajomość z Panem X?
      Karty: 6 kielichów, pustelnik, kochankowie.

Moja interpretacja: 6 kielichów oznacza, ze w jakimś stopniu będzie tęsknił za moja osoba, pustelnik jednak wskazuje ze nie będzie się starał o dalsza znajomość, da sobie spokój. Kochankowie uwidaczniają jakieś maleńkie uczucie, trochę dziecinne wahania bez jakiejś mocnych starań.

Co Państwo sadza o dalszej relacji z panem X?

Pan X jest znajomym rodziny. Jest dużo starszy ode mnie. Jest w związku małżeńskim, znamy się od 3 tygodni. Mamy wiele wspólnego, zainteresowania i spojrzenie na świat. Łączy nas luźna relacja, wiem ze bierze mnie na dystans ale czasem mam wrażenie (poprzez długie spojrzenie czy przypadkowy dotyk) ze mu się podobam.
    • d4t4
      By d4t4
      Witam,
      Nigdy nie miałem tak złożonego snu, i z ciekawości pytam o interpretację. Jak nigdy, dobrze pamiętam co się działo bo wywarło to na mnie duże wrażenie i przebudziłem się z gniewem.

Sen zaczął się od tego, że stałem na drodze w polu gdzie była pustka. Przede mną stała moja obecna dziewczyna z kimś(wyglądał jak chłopak). Moje pytanie brzmiało czy jedzie ona z nami. Odpowiedziała mi, że na razie zostaje z tym chłopakiem. Więc wsiadłem do auta i pojechałem do domu. Był to dom stomatologa gdzie ja i rodzina dziewczyny mieliśmy leczone zęby. Ja miałem plombowane i po leczeniu strasznie mnie bolały byłem bardzo zły na to, że dentysta źle zrobił swoją robotę. Później udaliśmy się do jakiejś rodziny mojej dziewczyny. Tam matka mojej dziewczyny przedstawiła mnie jakiejś ciotce i jej córce. Córka ciotki strasznie się do mnie uśmiechała. Podaliśmy sobie recę. Byliśmy uśmiechnięci. Ostatni moment snu był taki, że kiedy wychodziliśmy od ciotki, córka siostry mojej dziewczyny, która ma 3 lata powiedziała do mnie, że nasypałem śniegu na wycieraczkę. Zwracając mi uwagę ta mała dziewczynka była bardzo uśmiechnięta. Sen się skończył.

Szczerze, nigdy jeszcze tak się nie zmęczyłem podczas snu.

Dzięki za interpretację.

Pozdrawiam.
    • kogut
      By kogut
      Witam, dopiero co wstałem i chciałbym się podzielić moim sen, ponieważ zrobił wywarł on na mnie naprawdę wiele emocji i przemyśleń po obudzeniu się. Oto i sen:
      Nie pamiętam jak, ale przeniosłem się z 2014 do 2004 roku. Nie wiedziałem jak wrócić z powrotem. Dzwoniąc do mamy miałem nadzieje, ze uda mi się dodzwonić do
      tej z 2014 roku, lecz tak nie było. O dziwo rozpoznała mój głos, z tego co pamiętam nawet się nie zdziwiła. Poprosiłem ją o radę jak mogę się wrócić. Ta coś gadała o
      tym by coś żydowi zrobić i wtedy mnie przeniesie(dokładnie nie pamiętam co). Przed tym zanim zadzwoniłem nie pamiętam w jakich okolicznościach poznałem 2 koleżanki - przyjaciółki, których ja nie znałem.
      Były one z rocznika 1990(ja 94). Tak więc ja miałem nadal 20 lat z wyglądu, one 14, lecz w trakcie snu były one jakby w moim wieku. Oczywiście opowiedziałem im moją historię
      i nic nie mogły pomóc, jedynie co to poszliśmy do domu jednej z dziewczyn. Były momenty jak spacerowaliśmy, że złapałem tą jedną z dziewczyn za rękę(tak jakbym się zakochał
      w trakcie snu). Pamiętam jeszcze sytuację, że po przenosinach w czasie jechałem przez całe miasto na rowerze sam nie wiem dokąd, ale się bardzo śpieszyłem. Pamiętam dwóch księży/kleryków stojących na światłach.
      Byli oni jakby "metalami" - średnio mili bo stali nawet jak się zapaliło zielone ciężko było przejechać dalej i coś gadali. Dojechałem nie wiem dokąd i się chyba zgubiłem i nie wiedziałem gdzie jestem. I na w tym momencie się obudziłem
      Po przebudzeniu byłem lekko przerażony, ale zarazem nie chciałem się budzić i wstawać z łóżka, bo chciałbym wiedzieć co będzie dalej. Nawet teraz siedząc
      chciałbym zanurzyć się w tym śnie jeszcze raz m.in. dla tej dziewczyny, którą poznałem. Mimo, że mam dziewczynę w realu od 3 lat prawie, to zakochałem się jakby drugi raz, tylko w dziewczynie ze snu.(chore troszkę)
      Dodam, że sen pamiętam jak na mnie w miarę szczegółowo. Obudziłem się sam o 7:30 lub 7 :40. Przedtem w okolicy 6:00 obudził mnie budzik, ale potrafiłem kontynuować dalej sen.
      O co może chodzić w takim śnie? Dlaczego mnie tak poruszył? Łukasz:)
  • Create New...