Skocz do zawartości

musztarda, słoik, płacz


olkshia

Rekomendowane odpowiedzi

Sen krótki, niewiele z niego pamiętam, ale rzadko mi się coś śni lub rzadko pamiętam sen, więc skorzystam i zapytam co znaczy ten:

śniło mi się, że płakałam z powodu musztardy.. na początku zajrzałam do lodówki i była cała, uspokojona poszłam usiąść, nie pamiętam nawet gdzie.. dziwi mnie, że taką ulgę odczuwałam z powodu świadomości, że musztarda jest nietknięta w lodówce. Potem znowu zerkałam, bo miałam przeczucie, że ktoś mi ją wyjadł, nie pamiętam kto.. i faktycznie, ubyło jej. zostało pół słoika, byłam wściekła.. ale znowu ją zostawiłam i poszłam usiąść. I znów to przeczucie.. zajrzałam kolejny raz i słoik był pusty. pamiętam płacz, furię.. z powodu musztardy? o co chodzi? dodam, że była to musztarda francuska, którą uwielbiam.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zgadzam sie z tym powyzej, ale moglabym sprobowac to jeszcze rozwinac tzn sama musztarde :)

(carlotta46 - przepraszam, ze Ci sie wcinam ... :) )

lodowka jest miejsce w ktorym przechowujemy pozywienie, czyli cos co jest konieczne, aby przezyc... zas musztarda jest przyprawa - czyli nie pokarmem jako takim, zas czyms co spozywanie (czyli jakby przezycie) nam umila...

I to cos - to moze byc jakis przedmiot zbytku lub jakas ulubione zajecie nawet - ktos Ciebie bedzie probowal tego pozbyc, wykrasc, zabrac

Moim zdaniem sen wskazuje na to, ze wiesz co to lub kto to moze byc, mowi rowniez o koniecznosc chyba rezygnacji lub pogodzenia sie ze strata

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...