Jump to content

Pająk, tajemnicza paczka i pseudo zaginione dokumenty.

Asiol
 Share

Recommended Posts

Miałam dzisiaj bardzo dziwny sen... Mianowicie śnił mi się mój dom w Polsce(obecnie przebywam w Anglii). Sytuacja działa się w kuchni mojego domu, znalazłam pająka na podłodze który szedł w moją stronę w celu ugryzienia mnie, próbowałam się obronić i zabiłam bo swoim butem. Nagle w kuchni pojawili się moi rodzice i zaczęliśmy rozmawiać o jakichś codziennych sprawach, gdy nagle moja mama wtrąciła pytanie kiedy wezmę tą paczkę która leży przed nasz bramą wjazdową a raczej obok niej, w każdym razie nie na naszej posesji. Oczywiście od razu poszłam po tą paczkę,(we śnie miałam wrażenie ze paczka leży tam co najmniej tydzień.) Gdy wyszłam na zewnątrz znowu zaatakował mnie pająk identyczny jak poprzedni. Uporałam się z nim wyszłam przez bramę i podniosłam z ziemi ogromną paczkę oraz kilka listów(pamiętam tylko tyle ze jeden list był z moimi zagubionymi dokumentami angielskimi, chyba od samochodu, choć w moim realnym świecie żadnych dokumentów nie zgubiłam). Następnie nagle znalazłam się w domu i jedyne co pamiętam to fakt że paczką był chyba jakiś witraż, ponieważ można tak było wywnioskować z wypowiedzi mojej mamy, ów witraż był w tulipany(nie wiem czy to ma znaczenie ale tulipany są moimi ulubionymi kwiatami). W każdym razie paczka była mokra i podniszczona ale jej nie otwieraliśmy i doszliśmy do wniosku że trzeba ją odesłać. Na koniec dodam jeszcze że pogoda we śnie była dziwna, było jasno ale pochmurnie. Po tym śnie miałam jeszcze zupełnie inny ale chyba już mniej istotny po którym się obudziłam.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam, śnił mi się ostatnio ogromny, czarny pająk, którego strasznie się bałam, chciałam przed nim uciekać, ale jak się okazało on latał i mnie gonił Przez cały sen próbowałam uciec. Co to oznacza?
    • Biurowy
      By Biurowy
      Byłem jakby u siebie, ale pokój był zupełnie inny, wysoki sufit i prawie bez mebli, było jedynie łóżko i półka na książki. Pokój jakby był przeznaczony do remontu, malowania. Gdzieś pojawiła się postać niskiego człowieka, prawie jak hobbita, to był diabeł, nie bałem się go zupełnie. Chciał mnie przestraszyc w jakis sposób, ale nie bałem sie go, odczułem nawet w jakis sposób przyjazne podejście do niego. Ja go widziałem ale poza mną nikt inny. Rozmawiałem z moim tatą, a szatan ciągle mnie rozpraszał mówiąc coś w tym samym czasie, zagłuszając moje myśli i słowa. W jakiś sposób panowałem nad diabłem, nie pozwalałem mu źle się zachowywać, traktowałem go jak kolegę, bez lęku. Nie mogłem odgonić go w imię Jezusa, bo powiedział, że zajmuję się tarotem i odmawia mi takiego prawa. Sytuacja przenosi się na klatke schodową w bloku z cegły. Diabeł stał na "balkoniku klatki" bawił się pająkiem spuszczając go na sieci w dół i w górę za plecami mojego taty, który tam stał (był chyba tez mniejszy pająk tam). Pająk był duży i niejadowitym, jak tarantula. Nie wzbudzało to we mnie lęku, dodatkowo było parę innych małych pająków. Spuszczał je na klatce schodowej na pojedynczej pajęczynie, a ja kazałem mu przestać i przestawał. Obecność diabła mi nie przeszkadzała, nawet traktowałem go jak kolegę, którego tylko ja widzę. Chociaż wiedziałem, że bardzo trudno go będzie upilnować, mi nie przeszkadzał bo nie czułem żeby mógł mieć władzę nade mną, wręcz przeciwnie to ja miałem nad nim w pewien sposób.

Jak to rozumieć?
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam. Kilka dni temu śniło mi się, ze byłam w swoim łóżku tak jak spałam i nagle przed moim nosem pojawił się niebieski pająk. Nie był on jakiś bardzo duży i był w złote kropki. Boję się pająków w prawdziwym życiu i we śnie też zareagowałam obrzydzeniem i chęcią ucieczki. O dziwo pająk zaczął się na mnie rzucać a dokładniej na moją twarz i mnie w nią ugryzł raz czy dwa. Odganiałam go, aż nagle się obudziłam.

Co oznacza taki sen?
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Śniło mi się, że mój chłopak spał u mnie na nierozłożonym łóżku (czyli na połówce wersalki). Stopy mu wystawały za łóżko więc miał je położone na taborecie, na którym z kolei była jakaś poduszka i różowy kocyk (bardzo podobny do tego, który miałam w dzieciństwie, jak nie taki sam). Trzeba tu też dodać, że chłopak spał do góry nogami w sensie normalnie jak ja śpię na tym łóżku to mam stopy bliżej okna a głowę od ściany, a on na odwrót - głowę bliżej okna a stopy od ściany. No i ja tak stoję i patrzę na niego jak śpi i on miał stopy włożone w ten kocyk, żeby mu zimno nie było. I nagle zauważyłam, że na tym kocyku, czyli jakby na jego stopach był ogromny pająk, taki wielkości całej dłoni, owłosiony i brązowy! To było straszne, chciałam go obudzić, żeby mu o tym powiedzieć, ruszyłam się w stronę chłopaka i po cichu mu powiedziałam, że ma pająka na stopach, ale on to chyba olał i nagle ten pająk się poruszył i gdzieś pobiegł. Ja wpadłam w panikę, zaczęłam chyba krzyczeć, bo strasznie boję się pająków, a ten nie dość, że był takim gigantem to jeszcze bardzo szybko biegał po całym pokoju ( Chłopak się zerwał z łóżka jak tamten pająk się tylko poruszył, bo chyba to poczuł. I więcej nie pamiętam.

Co oznacza ten sen?
    • pendrak
      By pendrak
      Dziś śniło mi się że uprawiałem seks ze starszą od siebie kobietą. Na początku w tym śnie ktoś nam przeszkadzał żeby to robić ale w końcu się udało. Mieliśmy do tego chyba 3 podejścia aż w końcu się udało. Kochaliśmy się chyba w jej domu w jej sypialni chociaż nie jestem pewien gdzie ani u kogo to było a sypialnia znajdowała się obok kuchni. Gdy było już po wszystkim wyszedłem ale nie wiem po co ani na jak długo a gdy wróciłem to ona ta kobieta z którą się kochałem uprawiała seks z kilkoma mężczyznami a dokładnie jak wszedłem ujrzałem jak ona uprawia miłość francuską z jednym z nich, innym z tych mężczyzn był mój kolega ze studiów który siedział obok i na to wszystko patrzył, wszyscy byliśmy nadzy,z tym kolegą ze studiów rozmawiam regularnie ale nie widziałem już go prawie 3 miesiące. Pamiętam tylko że uśmiechał się do mnie i się obudziłem. Pamiętam też ze w tym śnie zanim zaczęliśmy się kochać byliśmy na dworze i ona powiedziała mi że mnie pożąda i jestem dla niej atrakcyjny. Jest ona starsza ode mnie jakieś 18 lat. Mieszkam na wsi i jest to właścicielka sklepu który znajduje się w tej wsi. Dla mnie młodego chłopaka jest ona obiektem pożądania chociaż jest szczęśliwą matką i żoną. Mam 22 lata. Nie mam dziewczyny, jestem sam.
  • Create New...