Jump to content

syreni spiew, orgia, impreza na domowce, pelnia

crusader23
 Share

Recommended Posts

snilo mi sie, ze jestem na jakiejs imprezie u jakiejs staruszki. byla noc, lato, my sie bawilismy elegancko, w pewnym momencie zrobila sie taka wielkaaa orgia, kazdy sie lizal, ja bylem na samej gorze z tych ludzi i nagle zorietowalem sie, ze kolo mnie sa tylko nadzy faceci, podnioslem sie, patrze co sie kwiatek dzieje? do pokoju jakby nigdy nic wchodzi... (wiesz jak wygladal tytuowy Alien z seri Obcy?) ta kobieta z glowa tego aliena , bylo/a?? kompletnie naga i zaczela sikac na stojaka na srodku pokoju, a pozniej sie masturbowala, ja juz taki przestraszony, nie wiem co sie dzieje, bo kwiatek wpierw lize sie z jakas panienka, ktora okazuje sie, ze pozniej ma jajca ( tak wiem, mega gejowskie, sam sie przestraszylem) pozniej to cos z ta swoja cipka... i na koniec wchodzi staruszka u ktorej ta impreza byla organizowana, ja zaczynam dzgac ja kula (wiesz taka do podporki, jak noge zlamiesz, czy cos) i mowie "wiem, ze tez nie jestes prawdziwym czlowiekiem" i ja w oko ta kula, a ta nic,wybiegam z tego domu, patrze, piekna noc, troche chmur, ksiezyc swieci, ale jest nimi zaslonony, ta staruszka powoli idzie za mna spokojnym krokiem i mowi, ze nie uciekne, ja pytam dlaczego, a ona, zebym sie wsluchal, to sie wslufalluse i slsyze obezwladniajacy niewiadomo skad spiew, cos jak spiew syren z odyseji, zaczalem tracic panowanie nad soba, a ta staruszka w maire jak chmura odslaniala ksiezyc, zaczela przemieniac sie w piekna kobiete, ja pomyslalem, ze juz dosc tego snu i sie obudzilem, przez nastepna godzine lezalem w lozku i kminilem, jak mgolem powiedziec sobie "chce sie obudzic" i sie obudzic, do tej pory nie wiem, czy to byl sen, czy tylko wytwor mojej wyobrazni...

staralem sie sam jakos zinterpretowac symbole i wszystkie wskazuja na milosc, nastepnego dnia, dziewczyna wyznala mi wlasnie swoje uczucie, sadzisz, ze dobrze to zinterpretowalem, czy moze to bylo przypadkowe?

nie wiem, czy powinienem sie obawiac, czy cieszyc z tej wrozby..

Edited by crusader23

Wiesz powiem ci szczerze że dla mnie w tym snie najwazniejszy był symbol księżyca ( stąd moje domniemania o braku znaczenia) - księzyc w snach czesto symbolizuje miraż, ułudę.

Co do dziewczyny cieszę się twoim szczęściem.

A czy w zaistniałej sytuacji warto mysleć o znaczeniu snu, czy nie lepiej się zająć "pilegnacją świeżego uczucia"?

pozdrawiam:

Sławomir

nie ukrywam, ze jestem zadowolony z ostatnich sytuacji zaistnialych w mym zyciu prywatnym, aczkolwiek sam sen nie daje mi spokoju, jednak skoro symbole nie sa zbyt jasne, niech zostanie to tajemnica, chyba, ze jakis inny tlumacz podejmie sie interpretacji

Guest winteer

to nie chodzi o to ze inny "tłumacz" snów poda taką interpretację która wreszcie zadowoli Ciebie - tak to nie działa

i oczywiście, że lepiej jak sam zajmiesz sie interpretacją własnych snów niż ja czy Sławek (my jesteśmy tylko osobami trzecimi) - przekaz ze snu jest dla Ciebie a nie dla nas - my możemy jedynie podpowiedzieć co mam się kojarzy z jakimś sennym symbolem.. ale to zawsze będzie dla nas symbol

a tak wogole to w jakim jesteś wieku? bo czasem tego typu sny mają przedewszyskim osoby dojrzewajace płciowo i kiedy jest u nich prawdziwa burza hormonów.

18 lat,

moze to nie ma zwiazku, a moze wydawac sie to dosc istotne, to, ze dwa dni pozniej snilo mi sie, ze jechalem samochodem do gdanska wraz z moja siostra, mielismy wypadek, spadlismy z mostu, a nastepnie bylem u dentysty w poczekalni, gdyz wypadl mi zab. okazuje sie, ze kilka dni wczesniej mojej mamie rowniez snily sie wypadajace zeby.

what the fuck?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• pendrak
      By pendrak
      Dziś śniło mi się że uprawiałem seks ze starszą od siebie kobietą. Na początku w tym śnie ktoś nam przeszkadzał żeby to robić ale w końcu się udało. Mieliśmy do tego chyba 3 podejścia aż w końcu się udało. Kochaliśmy się chyba w jej domu w jej sypialni chociaż nie jestem pewien gdzie ani u kogo to było a sypialnia znajdowała się obok kuchni. Gdy było już po wszystkim wyszedłem ale nie wiem po co ani na jak długo a gdy wróciłem to ona ta kobieta z którą się kochałem uprawiała seks z kilkoma mężczyznami a dokładnie jak wszedłem ujrzałem jak ona uprawia miłość francuską z jednym z nich, innym z tych mężczyzn był mój kolega ze studiów który siedział obok i na to wszystko patrzył, wszyscy byliśmy nadzy,z tym kolegą ze studiów rozmawiam regularnie ale nie widziałem już go prawie 3 miesiące. Pamiętam tylko że uśmiechał się do mnie i się obudziłem. Pamiętam też ze w tym śnie zanim zaczęliśmy się kochać byliśmy na dworze i ona powiedziała mi że mnie pożąda i jestem dla niej atrakcyjny. Jest ona starsza ode mnie jakieś 18 lat. Mieszkam na wsi i jest to właścicielka sklepu który znajduje się w tej wsi. Dla mnie młodego chłopaka jest ona obiektem pożądania chociaż jest szczęśliwą matką i żoną. Mam 22 lata. Nie mam dziewczyny, jestem sam.
    • czarna_xyz
      By czarna_xyz
      Kilka dni temu śniło mi się coś, co nie daje mi spokoju aż do dzisiaj.
      Od ponad pół roku znam pewnego mężczyznę, który, nie będę ukrywać, bardzo mi się podoba. Moje relacje z nim wyglądają dosyć dziwnie, bo bywają dni, że możemy przegadać cały dzień i noc, a potem kompletnie się do siebie nie odzywać przez kilka tygodni.
      Ostatnio śniła mi się jakaś domówka, nie wiem u kogo, wyglądało mi to na mieszkanie mojej ciotki, tylko, że w niemalże stanie surowym. Wszędzie walały się puszki po coca-coli (tak, po coca coli), a i tak większość towarzystwa była porządnie wstawiona. Moja rola na tej imprezie ograniczała się do sprzątania i utrzymywania wszystkiego we względnym porządku.
      Wśród gości na tejże domówce był również ów Mężczyzna (nazwę go Michał). Unikałam go przez cały wieczór, ale i tak non stop czułam na sobie jego palące spojrzenie. W pewnym momencie ktoś coś wylał na podłogę, a ja w roli sprzątaczki musiałam to wytrzeć. Po posprzątaniu poszłam do łazienki, aby umyć ręce. Pech (albo i nie) chciał, że Michał również tam był. Nie sam, bo z jakimś kolegą, którego znam tylko z widzenia. Kolega zachichotał i wyszedł z pomieszczenia, a w momencie, kiedy ja stałam przy umywalce Michał objął mnie w talii i zaczął całować po szyi. Ja, cała zbulwersowana, zaczęłam się go pytać co on robi i co sobie wyobraża, a ten jak gdyby nigdy nic odpowiedział, że "no jak to co? całuję cię". Rozbrojona jego bezczelnością zaczęłam mówić do niego podniesionym głosem (nie wyrywałam się z jego uścisku, kurczę...), że co on sobie wyobraża, że nie odzywa się przez całe tygodnie, olewa mnie, a nagle, jak gdyby nigdy nic, przysysa się do mojej szyi. Muszę podkreślić, że kiedy czułam jego pocałunki na swojej szyi czułam niesamowitą ekscytację. I na tym sen się skończył.

Zastanawiam się, czy ma to związek z tym, że są dni, że nie mogę wyrzucić go z myśli, czy może z tym, że poznaliśmy się w dość nietypowych okolicznościach, jakimi było siedzenie razem w autokarze i spędzanie czasu na całowaniu i pieszczotach (alkohol trochę zrobił swoje...)

Liczę na pomoc z Waszej strony!
    • belka.94
      By belka.94
      Śniło mi się, że po imprezie u koleżanki zostałam na noc i leżę na szerokim piętrowym łóżku, koło mnie mężczyzna ok.25 lat (ja mam 17, jeśli to ważne) był bardzo przystojny podobny do sprzedawcy w sklepie z odzieżą, gdzie często kupuję. Całowaliśmy się, dotykaliśmy, nagle zachciało nam się spać i przerwaliśmy to:icon_frown:. Obok niego leżała moja znajoma, on zaczął się do niej przytulać, poczułam zazdrość, po chwili odwrócił się do mnie i zaczął mnie pieścić i całować. Tym razem ktoś go zawołał i on zszedł z łóżka, poczułam się opuszczona, brakowało mi go. Przez cały dzień myślę o chłopaku ze snu.
      Dzień wcześniej byłam na imprezie gdzie spałam na szerokiej kanapie koło kolegi i właśnie tej znajomej, nie są mi oni zbyt bliscy. Poznałam jednego chłopaka, który mi się troszkę spodobał. Co to ma/ może mieć wspólnego z tym snem?
      Proszę powiedzcie co to znaczy
    • Agnieszka Wos
      By Agnieszka Wos
      Snilo mi sie ze jadlam jakaz kanapke czy cos i jak tylko wzielam to do ust okazalo sie ze jest tam pelno glist (takich malych co mnoza sie w zepsutym jedzeniu). Chcialam je wypluc ale nie moglam, po prostu zaschly mi w ustach i nie moglam sie ich pozbyc. Co to moze oznaczac?
  • Create New...