Skocz do zawartości

syreni spiew, orgia, impreza na domowce, pelnia


crusader23

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie, ze jestem na jakiejs imprezie u jakiejs staruszki. byla noc, lato, my sie bawilismy elegancko, w pewnym momencie zrobila sie taka wielkaaa orgia, kazdy sie lizal, ja bylem na samej gorze z tych ludzi i nagle zorietowalem sie, ze kolo mnie sa tylko nadzy faceci, podnioslem sie, patrze co sie kwiatek dzieje? do pokoju jakby nigdy nic wchodzi... (wiesz jak wygladal tytuowy Alien z seri Obcy?) ta kobieta z glowa tego aliena , bylo/a?? kompletnie naga i zaczela sikac na stojaka na srodku pokoju, a pozniej sie masturbowala, ja juz taki przestraszony, nie wiem co sie dzieje, bo kwiatek wpierw lize sie z jakas panienka, ktora okazuje sie, ze pozniej ma jajca ( tak wiem, mega gejowskie, sam sie przestraszylem) pozniej to cos z ta swoja cipka... i na koniec wchodzi staruszka u ktorej ta impreza byla organizowana, ja zaczynam dzgac ja kula (wiesz taka do podporki, jak noge zlamiesz, czy cos) i mowie "wiem, ze tez nie jestes prawdziwym czlowiekiem" i ja w oko ta kula, a ta nic,wybiegam z tego domu, patrze, piekna noc, troche chmur, ksiezyc swieci, ale jest nimi zaslonony, ta staruszka powoli idzie za mna spokojnym krokiem i mowi, ze nie uciekne, ja pytam dlaczego, a ona, zebym sie wsluchal, to sie wslufalluse i slsyze obezwladniajacy niewiadomo skad spiew, cos jak spiew syren z odyseji, zaczalem tracic panowanie nad soba, a ta staruszka w maire jak chmura odslaniala ksiezyc, zaczela przemieniac sie w piekna kobiete, ja pomyslalem, ze juz dosc tego snu i sie obudzilem, przez nastepna godzine lezalem w lozku i kminilem, jak mgolem powiedziec sobie "chce sie obudzic" i sie obudzic, do tej pory nie wiem, czy to byl sen, czy tylko wytwor mojej wyobrazni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staralem sie sam jakos zinterpretowac symbole i wszystkie wskazuja na milosc, nastepnego dnia, dziewczyna wyznala mi wlasnie swoje uczucie, sadzisz, ze dobrze to zinterpretowalem, czy moze to bylo przypadkowe?

 

nie wiem, czy powinienem sie obawiac, czy cieszyc z tej wrozby..

Edytowane przez crusader23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz powiem ci szczerze że dla mnie w tym snie najwazniejszy był symbol księżyca ( stąd moje domniemania o braku znaczenia) - księzyc w snach czesto symbolizuje miraż, ułudę.

Co do dziewczyny cieszę się twoim szczęściem.

A czy w zaistniałej sytuacji warto mysleć o znaczeniu snu, czy nie lepiej się zająć "pilegnacją świeżego uczucia"?

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam, ze jestem zadowolony z ostatnich sytuacji zaistnialych w mym zyciu prywatnym, aczkolwiek sam sen nie daje mi spokoju, jednak skoro symbole nie sa zbyt jasne, niech zostanie to tajemnica, chyba, ze jakis inny tlumacz podejmie sie interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o to ze inny "tłumacz" snów poda taką interpretację która wreszcie zadowoli Ciebie - tak to nie działa

 

i oczywiście, że lepiej jak sam zajmiesz sie interpretacją własnych snów niż ja czy Sławek (my jesteśmy tylko osobami trzecimi) - przekaz ze snu jest dla Ciebie a nie dla nas - my możemy jedynie podpowiedzieć co mam się kojarzy z jakimś sennym symbolem.. ale to zawsze będzie dla nas symbol

 

a tak wogole to w jakim jesteś wieku? bo czasem tego typu sny mają przedewszyskim osoby dojrzewajace płciowo i kiedy jest u nich prawdziwa burza hormonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 lat,

 

moze to nie ma zwiazku, a moze wydawac sie to dosc istotne, to, ze dwa dni pozniej snilo mi sie, ze jechalem samochodem do gdanska wraz z moja siostra, mielismy wypadek, spadlismy z mostu, a nastepnie bylem u dentysty w poczekalni, gdyz wypadl mi zab. okazuje sie, ze kilka dni wczesniej mojej mamie rowniez snily sie wypadajace zeby.

 

what the fuck?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...