Skocz do zawartości

Agnieszka Wos

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie ze jadlam jakaz kanapke czy cos i jak tylko wzielam to do ust okazalo sie ze jest tam pelno glist (takich malych co mnoza sie w zepsutym jedzeniu). Chcialam je wypluc ale nie moglam, po prostu zaschly mi w ustach i nie moglam sie ich pozbyc. Co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość cyganicha

Masz jakis problem,który jest dla Ciebie bardzo uciążliwy,ciągnie się od dawna. Trudna sprawa jakaś wkrótce znajdzie zakończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej,

 

chciałabym podzielić się z Wami bardzo dziwnym snem, który mi się dziś przyśnił i jednocześnie poprosić o interpretację. Z góry uprzedzam, że momentami może być obrzydliwie.

 

Zaczęło się od tego, że brałam udział w niewielkiej orgii - po prostu w seksie grupowym, ale 'do niczego nie doszło' - to były same początki, zamiary, tak bym powiedziała. Jednym z uczestników był brat mojej znajomej (nie, nic do niego nie czuję, lubię go po prostu). O ile się nie mylę był tam też kolega z dzieciństwa, przyznaję, częsty uczestnik takich moich snów (ale nigdy koniec końców do niczego nie dochodzi).

 

Zaraz potem zaczęłam wymiotować - i tu robi się obrzydliwie - robakami, konkretnie nicieniami. Nie wiem, skąd wiedziałam, że to nicienie, wiedziałam i już. Skojarzyły mi się z pasożytami, które kiedyś miał mój pies. Wydaje mi się (nie jestem na 100% pewna), że było to w mieszkaniu moich dziadków. I - uwaga - robaki te zatąpiły po chwili różne naszyjniki. Ale nie srebrne czy złote, tylko takie ze sznurków, z różnymi paciorkami i pierdółkami, które uwierały mnie w gardło. Musiałam wyciągać je sobie z gardła. No mówię Wam - okropne.

 

W końcu zaczęłam przed kimś uciekać - to było już na zewnątrz. Uciekałam nocą przez miasto, tzn. przez tereny jakiegoś zakładu, fabryki, próbuję sobie przypomnieć, co tam wytwarzali. Żadne mięso, raczej jakieś ubrania, ale nie jestem pewna. No i po jakimś czasie się obudziłam.

 

Co Wy na to? Ucieczka jest dość częstym motywem moich snów, podobnie jakieś niedokończone wątki erotyczne. Ale reszta to całkowity kosmos. Z sennika dowiedziałam się, że to wszystko może mieć związek z jakimś spadkiem, ale nie jestem pewna, bo te naszyjniki na pewno nie były drogocenne.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz czasem strasznych książek i nie oglądasz horrorów? Dziwny sen. Ja podobnych nigdy nie miałem. Sennikiem bym się przy jego interpretacji nie kierował. Raczej własnym wyczuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gdyby nie był dziwny, to bym go tutaj nie opisywała. Co do Twojego pytania - owszem oglądam horrory i czytam 'straszne książki', czymkolwiek one są, ale akurat nie robiłam tego wczoraj wieczorem, ani chyba w ogóle ostatnio. Moje własne wyczucie w żaden sposób też nie pomaga mi odszyfrować znaczenia tego snu.

 

W każdym razie - dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gdyby nie był dziwny, to bym go tutaj nie opisywała. Co do Twojego pytania - owszem oglądam horrory i czytam 'straszne książki', czymkolwiek one są, ale akurat nie robiłam tego wczoraj wieczorem, ani chyba w ogóle ostatnio. Moje własne wyczucie w żaden sposób też nie pomaga mi odszyfrować znaczenia tego snu.

 

W każdym razie - dziękuję za odpowiedź.

 

Nie musiałaś wcale oglądać/czytać wieczorem horrorów, podświadomość zapamiętuje każdą właśnie taką sytuację i wzywa je w określonym momencie snu. Zatem wszystko co widzisz w swoim śnie świadczy, o twoim nastawianiu do tego co w świecie realnym się odbywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kiedy oglądam horror przed snem, albo mam bardzo zły dzień, stresuję się czymś, lub po prostu najem przed snem - wtedy nie dziwi mnie nic dziwacznego, co mi się przyśni. A jednak, kiedy ni z tego, ni z owego śni mi się sen tak naładowany jakąś dziwaczną symboliką, to chciałabym usłyszeć o kogoś zorientowanego w temacie, co to może oznaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że mieszkałam wśród ludzi plemiennych. W pewnym momencie ludzie i zwierzęta zaczęli chorować. Zaczęły im się robić takie guży na całym ciele. W tych guzach były białe robaki i larwy. Można były te guzy rozciąć i czyścić z tych robaków, ale rany nie chciałay się goić.

Można było nic z tym nie robić i człowiek i zwierzęta były zjadane przez te robaki od środka.

Generalnie choroba ta prowadziła do śmierci.

We śnie był także słoń, który z dużego dorosłego słonia w wyniku tej choroby był coraz mniejszy, aż zrobił się całkiem malutki, jak go znaleźliśmy martwego to były to już sama skóra i kości.

Ja cały czas się zajmowałam tymi chorymi, a na koniec u siebie zaobserwowałam taki guz na przedramieniu.

Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w życiu zdarza się pewien moment pomagania innym. Nie zawsze jednak osoby, którym pragniesz pomóc mają zamiar zrobić to samo dla ciebie

i odwdzięczają się negatywnymi emocjami lub niestosownym zachowaniem.

Bardzo możliwy jest fakt, iż zostałaś zraniona przez kogoś komu chciałaś pomóc lub pragniesz to zrobić.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Kto moze mi powiedzieć co oznacza że snił mi się duży robal- coś jak chrabąszcz - żuczek? Nie było w śnie "fabuły" tylko obraz takiego większego robaczka, pamiętam że miał odcień czerwono-brązowy. A śniło mi się to w nowym miejscu, które ma być moją sypialnią, pierwszej nocy, /??? Czy jest to na tyle istotne aby zgłębić temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam trapi mnie moj sen to bylo cos krotkiego z lewej dloni wychodzily mi mrówki pelno mrówek ktorych nie moglem sie pozbyc.

O co chodzi? Pomoze mi ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...