Skocz do zawartości

szaaaraxd

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle nie pamiętam dokładnie swoich snów ale w tym wypadku zapamiętałam cały.. i dlatego chciałabym go zinterpretować.

Najpierw śniła mi się moja koleżanka ale ten sen był mało ważny. Bardziej interesuje mnie druga część.

 

Zaczęło się od tego że byłam na jakim obozie czy coś. Właściwie to wyglądało jak byśmy żyli w plemieniu. Pamiętam takie dziwne domki. Dookoła otaczały nas wysokie ośnieżone góry. Byłam tam ja z moimi przyjaciółmi (my byliśmy najmłodsi chyba) i pamiętam jeszcze starszego brata mojej przyjaciółki. Nie pamiętam kto to był ale wiem że był ktoś starszy kto pełnił funkcję tak jakby wodza.było zimno i czyste powietrze.

 

I była chyba taka tradycja czy coś że wszyscy się wspinali po tych górach. No i ja też z zabezpieczeniem się wspinałam. Nie bałam się. bardziej chodziło mi o to żeby osiągnąć cel i być lepszym od wszystkich. śmieszne jest że wspinając się zamiast trzymać się skał to ja wychodziłam tak jakby dzięki woreczkom ( tym z zamknięciem strunowym :D:D) i o dziwo utrzymały mój ciężar. Wspinałam się dość szybko i kilka razy schodziłam( też dość szybko bo spuszczając się po tych linach na dól) i znowu wychodziłam. I było to dość proste. Pamiętam że gdy wyszłam na szczyt cieszyłam się i musiałam się mocno trzymać. nie wkładałam w to dużego wysiłku.

Raz gdy się tak trzymałam zobaczyłam na dole chłopaka który mi się podoba. No i spadłam żeby zwrócił na mnie uwagę. Nie zwrócił. Wstałam i poszłam zła. I powiedziałam chyba do tego wodza że to jest dla mnie za poste a on do mnie że jak chce to mogę spróbować tam i pokazał po drugiej stronie takie bardzo wysokie góry.Zwątpiłam.

 

A potem góry tak jakby zaczęły się zawalać tak że gdyby spadły to przygniotły by nas wszystkich. Pierwsza to zauważyłam i dzięki mnie wszyscy zaczęli uciekać ile sił w nogach. Byłam z siebie dumna ale szukałam wzrokiem przyjaciół. a za górami pojawiła się wielka fala ciemno niebieskiej wody. Jej widok oczyszczał. No i wszyscy ile sił w nogach uciekają. I pamiętam dalej że szłam tak jakby razem ze swoją klasą w jakimś mieście. Dookoła pełno wody. Uciekliśmy z tamtad ale woda była wszędzie. Powódź. I odłączyłam się bo spotkałam swoją młodszą siostrę. Doszłam z nią do mamy i się o nie martwiłam. Powiedziałam żeby uważali na siebie. Mama zdawała się nie bać i lekceważyć tą powódź. Podejście typu a może się uda przejść przez ten rwący potok. ;D

No i pobiegłam do przyjaciół. W tym mieście było wogóle szaro i tak dziwnie. Brudno. No i się obudziłam.

 

 

Wiem że się rozpisałam ale chciałam jak najdokładniej przekazać jakie wrażenie na mnie wywarł ten sen. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wspinaczka może odnosic się do tego w jaki sposób i z jakim wysiłkiem osiagasz swoje cele życiowe. Nawet jeśli swiadomie popełnisz błąd, który miałby zwrócić czyjąć uwagę na Ciebie.. to i tak zadania jakich sie podejmujesz są Dla Ciebie wykonalne.

W przypadku podjęcia trudniejszych wyzwań może się okazać że możesz napotkać takie trudności, którym może nie byc juz tak łatwo sprostać. No a woda może oznaczać emocje jakie mogą się przy tym pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...