Jump to content

szaaaraxd
 Share

Recommended Posts

Zwykle nie pamiętam dokładnie swoich snów ale w tym wypadku zapamiętałam cały.. i dlatego chciałabym go zinterpretować.

Najpierw śniła mi się moja koleżanka ale ten sen był mało ważny. Bardziej interesuje mnie druga część.

Zaczęło się od tego że byłam na jakim obozie czy coś. Właściwie to wyglądało jak byśmy żyli w plemieniu. Pamiętam takie dziwne domki. Dookoła otaczały nas wysokie ośnieżone góry. Byłam tam ja z moimi przyjaciółmi (my byliśmy najmłodsi chyba) i pamiętam jeszcze starszego brata mojej przyjaciółki. Nie pamiętam kto to był ale wiem że był ktoś starszy kto pełnił funkcję tak jakby wodza.było zimno i czyste powietrze.

I była chyba taka tradycja czy coś że wszyscy się wspinali po tych górach. No i ja też z zabezpieczeniem się wspinałam. Nie bałam się. bardziej chodziło mi o to żeby osiągnąć cel i być lepszym od wszystkich. śmieszne jest że wspinając się zamiast trzymać się skał to ja wychodziłam tak jakby dzięki woreczkom ( tym z zamknięciem strunowym :D:D) i o dziwo utrzymały mój ciężar. Wspinałam się dość szybko i kilka razy schodziłam( też dość szybko bo spuszczając się po tych linach na dól) i znowu wychodziłam. I było to dość proste. Pamiętam że gdy wyszłam na szczyt cieszyłam się i musiałam się mocno trzymać. nie wkładałam w to dużego wysiłku.

Raz gdy się tak trzymałam zobaczyłam na dole chłopaka który mi się podoba. No i spadłam żeby zwrócił na mnie uwagę. Nie zwrócił. Wstałam i poszłam zła. I powiedziałam chyba do tego wodza że to jest dla mnie za poste a on do mnie że jak chce to mogę spróbować tam i pokazał po drugiej stronie takie bardzo wysokie góry.Zwątpiłam.

A potem góry tak jakby zaczęły się zawalać tak że gdyby spadły to przygniotły by nas wszystkich. Pierwsza to zauważyłam i dzięki mnie wszyscy zaczęli uciekać ile sił w nogach. Byłam z siebie dumna ale szukałam wzrokiem przyjaciół. a za górami pojawiła się wielka fala ciemno niebieskiej wody. Jej widok oczyszczał. No i wszyscy ile sił w nogach uciekają. I pamiętam dalej że szłam tak jakby razem ze swoją klasą w jakimś mieście. Dookoła pełno wody. Uciekliśmy z tamtad ale woda była wszędzie. Powódź. I odłączyłam się bo spotkałam swoją młodszą siostrę. Doszłam z nią do mamy i się o nie martwiłam. Powiedziałam żeby uważali na siebie. Mama zdawała się nie bać i lekceważyć tą powódź. Podejście typu a może się uda przejść przez ten rwący potok. ;D

No i pobiegłam do przyjaciół. W tym mieście było wogóle szaro i tak dziwnie. Brudno. No i się obudziłam.

Wiem że się rozpisałam ale chciałam jak najdokładniej przekazać jakie wrażenie na mnie wywarł ten sen. ;)

Guest winteer

Ta wspinaczka może odnosic się do tego w jaki sposób i z jakim wysiłkiem osiagasz swoje cele życiowe. Nawet jeśli swiadomie popełnisz błąd, który miałby zwrócić czyjąć uwagę na Ciebie.. to i tak zadania jakich sie podejmujesz są Dla Ciebie wykonalne.

W przypadku podjęcia trudniejszych wyzwań może się okazać że możesz napotkać takie trudności, którym może nie byc juz tak łatwo sprostać. No a woda może oznaczać emocje jakie mogą się przy tym pojawić.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Ewcia000
      By Ewcia000
      Witam,
      Chcialabym prosic o interpretacje snu. Snilo mi się, że mam wyjsc za mąż, nie bylam zbytnio do tego przekonana. Ale mial byc nastepnego dnia. Rozmawialam z kims i nagle wpadla dziewczyna pokazac mi jaką sukienke wybralam( nie pamietalam najwyrazniej ), bylam zdziwiona, gdyż nie byla ona biala i z dziwnym welonem. Dziewczyna upewniala ze taka wybralam i ze nucilam wtedy jakas piosenkę. Zanucilam sobie ja w myślach i byla o cierpienu rozpaczy, skojarzylam to z tym ślubem,wiec juz wiem o co mi chodzilo i dlaczego ta sukienka jest hmm brzydka jednym slowem. Chyba cos bylo w kosciele jakis epizod ale potem jakby juz wieczorem, miasteczko w ktorym mieszkalam stanelo w plłłomieniach, wszyscy uciekali, ja tez, bylam jakby z rodziną tj maz i dziecko nastoletnie badz siostra, rozdzielilam sie z mezem, dziecko ze mna wskoczyło do wody, musialam je ratowac, nie dawalo oznak zycia i nie wiem co z nim zrobilam bo potem sama juz szukalam wyjscia z sieci rur zeby wyplynac na powierzchnie. Udalo sie trafilam do jakiegos domu i nagle bylam staruszka, i wkoncu ktos mnie odnalazl, rownie stary, przytulal mnie, ja nie rozpoznawalam tej osoby, mozeto byl moj maz. Na tym sie skończyło.
      Z gory dziękuję za interpretacje
    • greenheels
      By greenheels
      Pierwszy moment, który pamiętam to byłam u rodziców i pytałam taty gdzie jest nasz kot, a on że się gdzieś bawi. I znalazłam go w garnku pod wodą leżał że szczurem, zaczęłam krzyczeć do taty, że on nie żyje albo umrze, pomijając wodę ten szczur był większy od niego, tata kazał mi się uspokoić, bo oni zawsze się tak bawią, co wydało mi się strasznie dziwne. Po jakimś czasie kot że szczurem siedzieli obok nas i szczur go ugryzł, tata stwierdził, że to normalne, ale ją widziałam, że to nie jest normalne i ten szczur zagraża nam wszystkim, wtedy ten szczur gdzieś się schował i zaczęłam się strasznie bać, w tym momencie uświadomiłam sobie, że to sen ale balam się dalej, nie chciałam żeby to dalej mi się śniło, bo wiedziałam, że ten szczur zaraz zacznie rzucać się na nas, a my sobie nie poradzimy. I to jest najdziwniejsze, że nie mogłam się obudzić, z całej siły próbowałam otworzyć oczy ale nie mogłam, w sumie udało mi się otworzyć oczy ale dalej spałam i jakby w głowie widziałam co ten szczur robi, cały czas walczyłam, żeby się obudzić, bo innego sposobu nie mogłam znaleźć żeby to przerwać, w pewnym momencie zaczynałam widzieć siebie, ale nie mogłam siebie całkiem zobaczyć, wiedziałam, że jeszcze tego nie potrafię, widziałam tylko kawałek swojej twarzy i bardzo długo walczyłam żeby obudzić się i usiąść, w końcu mi się udało obudzić. Często miewam dziwne sny ale ten był najdziwniejszy
    • araucaria
      By araucaria
      Proszę Was, pomóżcie mi zrozumieć mój sen.

Stałam nad brzegiem rzeki, przez którą przechodzili dwaj mężczyźni. Jeden z nich był bardzo wysoki, ale woda sięgała im obu mniej więcej do pasa. Woda w rzece była spokojna, ale bardzo zimna i myślałam, że to wariactwo wchodzić do tak zimnej wody. Obaj panowie bez problemu przeszli na drugi brzeg. Potem zauważyłam, że pływają tam dwa psy. Zwierzaki miały wielką frajdę - tak wyglądały. Ja nie wchodziłam do wody. Przyglądałam się wszystkiemu z brzegu, ale czułam jakieś zadowolenie, że tym mężczyznom udało się pokonać tę rzekę.

Co o tym sądzicie? Co to może znaczyć?
    • greenheels
      By greenheels
      Sen trwał długo i przewinęło się przez niego wiele motywów, ten który mnie zaintrygował wyglądał tak.
      Umówiłam się z koleżankami, z którymi przyjaźniłam się ok 7 lat temu, (teraz raczej nie utrzymujemy kontaktu, a ja dziwię się, że tyle z nimi wytrzymałam, bo nie najlepiej mnie traktowały) w tym śnie również czułam się przy nich jak piąte koło u wozu, ale umówiłam się z nimi na kolację, przed tym poszłąm do domu się ogarnąć jednak musiałam zająć się siostrzeńcem, bo nikogo nie chciał słuchać poza mną ani mnie wypuścić. w między czasie przyszedł mój chłopak i mieliśmy pójść na tę kolację razem. Jednak okazało się, że jestem mocno spóźniona i wskoczyłam w suknię ślubną(nie planowałam ślubu ani w śnie ani w rzeczywistości) i mieliśmy robić zdjęcia i dzięki niej dziewczyny miały nie mieć pretensji i moje spóźnienie, miały to zrozumieć. Restauracja była jakby na wielkim pomoscie unoszącym się na wodzie i gdy tam dotarliśmy koleżanki zaczęły na mnie wrzeszczeć, że oczywiście musialam się spóźnić i one nie mają juz ochoty spedzać ze mną czasu i nie sluchały wyjaśnień więc my też je olaliśmy i mój chłopak zaczął mi robić zdjecia w tej sukni tak, zeby one widziały. Dodam, ze suknia była piękna, śnieżno biała, długa tak, że zakrywała całe szpilki i krój princessa, bez welonu.
    • Maku
      By Maku
      Witam,

pierwszy sen 2 dni temu ...
      Puszysta dziewczyna bardzo chciała się przytulić ale ja nie lubię puszystych (jako koleżanki oczywiście ale nie jako własna dziewczyna) i nie chciałem się przytulać a tym bardziej nic więcej ... a ona nie zważywszy na moje nie dalej chciała

drugi sen dziś ...
      po zabawie/walce na powiedzmy łódce/tratwie i zrzuceniu ludzi z nie naszej grupy i wygraniu tego ... podeszła do mnie dziewczyna z przegranej grupy, młoda piękna szczupła, była mokra i było jej zimno i przytuliła się a ja ją okryłem ręcznikiem i przytuliłem i to przytulenie bardzo mi się podobało

ja wiem, że wg sennika to samotność i potrzeba bliskości i tak jest rzeczywiście bo jestem wrażliwym singlem ale może coś więcej?
  • Create New...