Jump to content

ucieczka


fikatandiero

Recommended Posts

zastanawia mnie dzisiejszy sen, proszę o interpretację. Akcja snu rozgrywa się w miejscu gdzie normalnie mieszkam - obok mojego domu jest las i budynek uczelni (o ile to ma jakieś znaczenie ;p)

 

pamiętam go od momentu gdy jechałem z jakąś dziewczynką przez las na rowerze, droga była taka, że aby ją przejechać, trzeba było wykonywać tricki (co nie do końca mi się w śnie podobało), w pewnym momencie na rozstaju, stały 4 dziki z młodymi na grzbiecie. Zaryzykowałem i przejeżdżając obok nich i zjeżdżając troche z drogi, jednak dwa dorosłe rzuciły się w pogoń za mną i chciały mnie wywrócić z roweru. po krótkiej gonitwie na rowerze napotkałem nagle dziwny opór odwróciłem się i zobaczyłem że dziki zmieniły się w hipopotamy i jeden odgryzł mi koło. postanowiłem porzucić rower gdy już byłem na skraju lasu i to zajęło jednego hipopotama, drugi natomiast dalej gnał za mną. rzuciłem się do ucieczki, biegnąc w kierunku uczelni i wspiąłem się na ogrodzenie, gdy hipopotam szukał innej drogi by mnie dopaść zszedłem i uciekłem w kierunku domu.

 

Takie troche dziwne ale nie wiem na które symbole mam zwrócić największą uwagę, zwracam się więc z tym do Was drodzy forumowicze :) czekam na świeże interpretacje ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...