Skocz do zawartości

opetanie,demon,symbole,koszulka,głosy


House

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A więc do rzeczy, dziś w nocy miałem dziwny sen o opętaniu.

Pamiętam, że znalazłem się w jakimś mieszkaniu, była tam szafa w ktorej siedział mały chłopiec(na oko miał jakieś 7-8 lat) i malował na ściankach szafy czerwoną farbą krzyże odwrocone do góry nogami. Zapytał mnie czy te wszystkie opętania to jego wina, niestety nie pamietam co mu odpowiedziałem, ale tu pojawia dziwna rzecz bo nic nie wskazywało żeby sam chłopiec był opętany ale ja w jakis sposób wiedziałm, że jest opętany. Następnie znalazłem się u siebie w mieszkaniu a dokładniej w moim pokoju.

Wtedy zacząłem krzyczeć żeby odeszło na to coś co mnie dręczyło, po czym dziwny głos odpowiedział że odejdzie, a zaraz po nim kolejny głos i kolejny i nagle jakby setki głosów odpowiadało przyznam że było to dosyć straszne a zarazem "psychodeliczne" przeżycie.

Następnie poszedłem do sypialni moich rodziców. Wszedłem tam i zobaczyłem moich rodziców na łóżku, mój tato spał normalnie ale moja mama była opętana, rzucała sie po lóżku i wydawała z siebie dziwne dzwięki, i tu kolejna dziwna rzecz bo głowę miała owiniętą w jakąś koszulke i probowała ją zedrzeć, pomogłem jej i wtedy sie uspokoiła, ale ta istota która siedziała w mojej mamie przeszła na mojego tatę, przynajmniej tak przypuszczam bo kiedy pomogłem mamie zdjąć tą koszulke z głowy to wtedy mój tato się obudził ale miał takie dziwne oczy i zachowywał się jak jakies dzikie zwierzę, warczał i gadał w jakimś dziwnym jezyku. Nagle rzucił sięna mnie złapal mnie za kciuk i probował go złamac mówiąc cos w tym dziwnym języku i wtedy sie obudziłem, jeśli ma to znaczenie to kiedy sie obudziłem była godzina 4:56.

Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby moglo tak być, ale nic o tych rzeczach nie czytałem, a jesli o horrory chodzi to ostatnio tylko teksańska masakre piła mechaniczna ogladałem ale to nie ta tematyka

EDIT: w każdym razie chcę się tylko dowiedzieć co taki sen może oznaczac bo pierwszy raz w zyciu mi sie cos takiego sniło, a był to bardzo realistyczny sen i strasznie dziwny

EDIT2: może ktoś sproboje to zinterpretowac?

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...