Jump to content

skok z wysokosci, zlamana noga, pies

nh00
 Share

Recommended Posts

bardzo prosze o interpretacje:)

skoczylam z duzej wysokosci z jakims znajomym, chyba przyjacielem, nie pamietam, nie byla to konkretna osoba, ale czulam do niej przyjazn. skoczylismy bo musielismy, a poza tym na dole czekali na nas znajomi i rodzice. on sie polamal, ale przezyl, ja zas w sumie bylam prawie cala. zmacalam sie, by sprawdzic, czy sie nie polamalam. wyczulam, ze mam zlamana noge w lewej lydce. zlamanie otwarte to bylo, ale o dziwo prawie mnie nie bolalo i nie leciala krew. powiedzialam nawet, ze myslalam, ze zlamania to bardziej bola (bo nigdy nic sobie nie zlamalam). chcialam do lekarza, zeby mi gips zalozyl, ale wszyscy mowili, ze potem. to szlam i kulalam na ta noge, bo stanac nie moglam, bo sie tak wyginala i bolalo;)

potem inna scena, moj tata walczy z morderca o naszego malego pieska (ktorego w realu nie mam). ja sie tym specjalnie nie przejmuje, ale chce dzwonic na policje, jakos pomoc. morderca mowi, ze jak zadzwonie to juz po mnie i mnie znajdzie. postanawiam nie dzwonic i pomagam tacie w walce, szarpiemy sie razem o tego pieska. nie wiem, co z tego wyniklo, chyba nie bylo roztrzygniecia.

nh00, pierwszy sen chyba miał na celu ostrzeżenie przed pochopnym działaniem dla czyjegoś dobra, bo jesteś osobą ofiarną, gdyż może się to zakończyć tragedią, a jeśli nie tragedią to przynajmniej bardzo nieprzyjemnie.

Drugi sen natomiast to Twoja walka w realu o coś lub kogoś kto jest Ci bardzo pomocny. Z jednej strony bardzo Ci zależy, a z drugiej jest obojętne. Boisz się jednak tego, co będzie za jakiś czas. Pamiętaj tylko, że czasami najlepiej jest żyć chwilą.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• beautygirl1309
      By beautygirl1309
      Mianowicie śnił mi się ex i jego żona. Z byłym mam ok kontakty natomiast z jego żona nie, śniło mi się że się gdzieś spotkaliśmy i ex rzucał we mnie jabłkami i się śmiał (mieliśmy romans w realu podczas jego małżeństwa)i nagle podeszła jego żona i się ogarnął. Potem na następny dzień w tym śnie znowu przyszli i zaczęłam łapać kontakt z jego żona, ona jest po ciąży i śniło mi się że jej kg zostały . nagle przybiegł duży groźny pies, zaczęliśmy uciekać i walnelam go dragiem i mu futro peklo, schowalismy się w domu. I tak kilka dni do mnie przychodzili
    • julie1011
      By julie1011
      Hej, jest to mój pierwszy post, a zarazem pierwsza prośba o zinterpretowanie snu. Byłabym wdzięczna za pomoc.

Opiszę go.

Nagle znalazłam się na hali gimnastycznej wraz z całym moim rocznikiem. Wszyscy mieli coś w podobie do gorsetu na sobie, nawet ja. Była rozstawiona siatka do piłki siatkowej. Nauczycielem był jakiś bardzo stary facet, gruby,potężny ale nie od razu jakiś przerośnięty, zwykły człowiek. Nigdy nie miałam takiego nauczyciela. Stałam wraz z grupką chłopaków i słuchałam nauczyciela. Nagle pewien kolega ( nazwę go M ) zaczął mnie podnosić. M ręce miał na mojej talii i po prostu podnosił mnie i chwilę później stawiał na ziemi, i tak cały czas. ( W realnym świecie jesteśmy zwykłymi znajomymi i praktycznie nie rozmawiamy, a jeśli już to w jakiejś większej grupce. ) Dowiedziałam się że chciał sprawdzić czy jestem ciężka, nadal mnie podnosił i stawiał na ziemi. Przede mną stał inny kolega ( nazwę go P, mamy o wiele lepszy kontakt niż ja i M, często razem rozmawiamy, możemy przeglądać nawzajem swoje telefony, ale nie dzielimy się sekretami, zwykłe koleżeństwo ), więc złapałam się P który stał przede mną bo nie chciałam żeby M mnie podnosił. W końcu wygrałam i tak się jakoś złożyło że nauczycielka ( w realnym świecie nie może na mnie patrzeć, a nawet odwraca głowę oraz krzywi się gdy ze mną rozmawia ) rozdawała kromki białego chleba. Musiałam skoczyć żeby wygrać tę kromkę. Biegłam i nie mogłam się zdecydować gdzie skoczyć ( trochę jak slalom to wyglądało ) i gdy już skoczyłam to skoczyłam ponad siatkę, i miałam ją przeskoczyć jednak w ostatniej chwili upadłam po tej samej stronie z której wystartowałam. Wygrałam kromkę białego chleba. Gdy go jadłam bardzo bardzo kruszyłam.

I to tyle.

Z góry wam dziękuję. :*
    • frogi
      By frogi
      Drugi raz w tym miesiącu śnią mi się karateki... najpierw byłam ninja i pamiętam tylko ze snu jak frunęłam w powietrzu tak jak pokazują w filmach. Nie oglądam filmów karate. Chociaż interesuje się kulturą japońską. Dzisiaj śniła mi się nauka karate, czy kung fu no nie wiem nie rozróżniam. Pozy o znalazłam jedna taka, po lewej tej w powietrzu w pierwszym snu, a w drugim śnie uczyłam się tej po prawo:
      http://thumbs.dreamstime.com/z/karate-9917885.jpg

Poza tym mam jeszcze kilka snów, które non stop powtarzają się... mszy, szczury i chomiki. Non stop albo otaczają mnie. Ganiam je po pokoju, bo uciekają z klatek. Ostatnio szczyciłam się, że posiadam nowy gatunek gryzonia. Dziwna rzecz, ponieważ nie boję się gryzoni jak inne kobiety. Wprost lubię te zwierzęta i wcześniej w domu miałam koszatniczki i świnkę morską, a w przyszłości planuje kupić szynszylę. Gryzonie to moje ulubione zwierzęta. Wcześniej byłam na zootechnice, bo było to moje hobby. W snach gryzonie nigdy nie gryzą mnie (raz tylko śnił mi się sen kobiety, która zamieniała się w szczura i ugryzła mnie, ale to bardzo dawno jeszcze byłam dzieckiem), to był straszny sen, gdzie uratowałam dziewczynę zamieniającą się w sarenkę, która była córką szczurzycy.

Trzeci, gdzie po kościele ganiałam małego białego pieska. Coś takiego - http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfm9W8zsiWq0A6Hetf8P5yiS5dPMfP0f6q47jkN7HRzvvHneA4
      Pamiętam że się zesikał... a tak to nie mogłam go złapać
    • Beata Zawiślak
      By Beata Zawiślak
      Już kolejny raz mam ten dziwny sen...chodzi mniej więcej o to, że mieszkam w nim w innym miejscu niż mój dom. Jest jakaś impreza i okazuje sie, że nie mam gdzie spać, wiec udaje sie do znajomego, a on mieszka w moim domu (tak jakby za nasza zgoda, chyba mu go wynajęlismy). Chodzę po nim i wszedzie jest pusto.. z jednej strony znam każde miejsce, a z drugiej czuję się jakbym znała ten dom tylko ze zdjęć i opowiadań. Nagle wchodzi ten znajomy i wtedy ma miejsce najgorszy moment, kiedy wybiega do niego mój pies i wita go najserdeczniej w swiecie, a na mnie nie zwraca w ogole uwagi... i wtedy ten znajomy zaczyna mi opowiadac o tym psie, jak bardzo jest wytresowany.
      To już kolejny sen, w którym tracę mojego psa i nie mam na to za bardzo wpływu. Wcześniej śniło mi się, że ktoś sprzedał mój dom bez mojej wiedzy, a nowy właściciel dostał również mojego psa! O co tu może chodzić?
    • Beata Zawiślak
      By Beata Zawiślak
      Juz kolejny raz mam ten dziwny sen...chodzi mniej wiecej o to, że mieszkam w nim w innym miejscu niż mój dom. Jest jakaś impreza i okazuje sie, że nie mam gdzie spać, wiec udaje sie do znajomego, a on mieszka w moim domu (tak jakby za nasza zgoda, ze chyba mu go wynajelismy). chodze po nim i wszedzie jest pusto.. nagle wchodzi ten znajomy i wtedy ma miejsce najgorszy moment, kiedy wybiega do niego mój pies i wita go najserdeczniej w swiecie a na mnie nie zwraca w ogole uwagi... i wtedy ten znajomy zaczyna mi opowiadac o tym psie, jak bardzo jest wytresowany.
      To już kolejny sen, w którym tracę mojego psa i nie mam na to za bardzo wpływu. O co tu może chodzić?

Popraw proszę tytuł na regulaminowy~Oaza
  • Create New...